Чудернацькі острови

Чудернацькі острови

Ох і постаралася матінка-природа, створюючи казкові пейзажі неймовірної краси, та ще й пожартувати не забула! Острови, схожі на медузу, серце або дельфіна — важко повірити, що клаптики землі таких чудернацьких форм існують насправді. Найцікавішими з них пропоную помилуватися з висоти пташиного польоту.

20 т. 2

Острів-дельфін

Цей незвичайний острів знаходиться неподалік індонезійського острова Флорес. Краєвиди тут настільки вражаючі, що здається, немов якийсь талановитий художник, натхненний морською стихією, намалював дельфіна, пролітаючи повз на літаку.

Незвичайні острови, фото - острів-дельфін

Острів-смайлик

А це, мабуть, найпозитивніші острови на Землі: Манукан, Сулуг та Мамутик. Дивлячись на них з висоти, неможливо не всміхнутися, адже втрьох вони утворюють смайлик. Це щасливе личко люб’язно вітає усіх гостей Малайзії, що пролітають повз екзотичних островів.

Незвичайні острови, фото - острів-смайл

Острів-бумеранг

Атолл Бумреанг, розташований посеред Південно-Китайського моря, змінює свою форму залежно від пори року і течії прибережних вод. Побачити диво-острів можна під час польоту з Маніли до Куала-Лумпура. Бумеранг є частиноюОстровів Спретлі, що складаються з більш ніж 750 рифів та маленьких острівців.

Незвичайні острови, фото - острів-бумеранг

Морський коник

Острів Ісабела, схожий на морського коника, утворився мільйони років назад, внаслідок виверження вулканів. Це найбільший острів Галапагосів.

Незвичайні острови, фото - острів у вигляді морського коника

Острів-око

Завітавши на Мальдіви, можна побачити ось такий незвичайний кораловий риф, схожий на людське око з сітківкою та очним яблуком. А ще він дуже схожий на гігантську медузу, що загубилась у водах Індійського океану.

Незвичайні острови, фото - острів-око

Острів-скат

Цей величезний скат у морі Каттегата насправді острів Аебело, Данія. Вигляд острова з висоти приголомшує: ну дуже вже він нагадує небезпечного морського мешканця!

Незвичайні острови, фото - острів-скат

Острів-легені

Не перестаю дивуватись, наскільки вигадливою є наша матінка-природа! Дивовижний острів-легені (а декому він нагадує гітару) знаходиться серед архіпелагу Флорида Кіс, США. Поглянь, якийсь багатій збудував тут котедж з басейном, мабуть, сповна оцінивши чудернацьку форму острова.

Незвичайні острови, фото - острів-легені

Карнавальна маска

Острів Хувахенду на Мальдівах нагадує кокетливу карнавальну маску з яскравими прикрасами та орнаментами.

Незвичайні острови, фото - острів-карнавальна маска

Цікавий факт. А Ти знаєш, що Мальдівинайнижча країна на Землі? Внаслідок глобального потепління її численні острови щороку дедалі більше занурюються у воду. Тож давай насолоджуватись незвичайною красою Мальдів, поки у нас ще є така унікальна можливість.

Деревце Бонсай

А це — острів Сіллі неподалік узбережжя Корноула, Англія. Неймовірно, наскільки чітко видно крону, стовбур і навіть листя дерева! Сіллі знаменитий і тим, що тут знаходиться один з найкращих пляжів Великобританії.

Незвичайні острови, фото - острів-дерево Бонсай

Медуза

В Тихому океані можна побачити ще одне диво природи — острів у формі медузи.

Незвичайні острови, фото - острів-медуза

Серце

Агов, романтики! Острів Галешняк в Адіатичному морі запрошує помилуватися його красою та незвичайною формою. Щоправда, знаходиться острів у приватному володінні, тож побачити цей екзотичний клаптик суші біля узбережжя Хорватії можна лише з висоти.

Незвичайні острови, фото - острів у вигляді серця

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

20 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

Чудернацькі острови

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Kara-avatar

Каріна Павляк

круто
29-10-2015
Kara-avatar

Каріна Павляк

Каріна, це дивовижно
29-10-2015