Міжнародний день театру

Міжнародний день театру

Ви коли-небудь були в театрі?..

17 т. 0

Ох, з яким задоволенням я б пішов на цікаву виставу. Мене так захоплює акторська гра, декорації, музика, тиша серед глядачів... а потім вибух оплесків, вигуків та захоплення!..

Недаремно я заговорив з Тобою про театр. 27 березняМіжнародний день театру. Це свято вже має свою історію, яка починається з 1961 року.

Якщо ж заглибитися в історію самого театру та інші його нюанси, то багато що викличе велике здивування. Отож, підбірка цікавих театральних фактів.

В античному грецькому театрі була людина — рабдух — яка палицею била тих, хто особливо буянив і заважав іншим глядачам дивитися виставу.

 В одному із театрів Іонії був особливий ряд для одноруких воїнів. Перед ними — ряд для лисих рабів. Здогадайся, яким чином аплодували воїни? Вони ударяли по лисинам рабів.

 Початково акторами у грецькому театрі були винятково чоловіки. Вони могли грати по кілька ролей, жіночі в тому числі, використовуючи маски та костюми.

 У римському театрі з'явилася завіса, яка не розходилася в сторону і не піднімалася доверху, а опускалася донизу у спеціальну щілину в підлозі.

Мельпомена — муза трагедії, театральна муза. Вона одна із 9 дочок Зевса і Мнемосіни. Її зображували високою жінкою у вінку з виноградного листя, в театральній мантії, з трагічною маскою в одній руці та мечем або палицею в іншій.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Міжнародний день театру

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.