Там, де збуваються бажання

Там, де збуваються бажання

Якщо Ти віриш в чудеса і просто обожнюєш подорожувати, моя сьогоднішня розповідь — якраз для Тебе. З задоволенням розповім Тобі про найцікавіші місця, де можна загадати бажання, і воно обов’язково здійсниться.

14 т. 0

Дім Діви Марії, Туреччина

В Туреччині, неподалік міста Ефес є незвичайний будиночок. Тут, за переказами, в останні роки свого життя мешкала Діва Марія. Поряд з будівлею б’ють три магічних джерела, вода з яких дарує здоров’я та вважається цілющою. А якщо залишити в будинку записку з найзаповітнішим бажанням, дуже скоро воно здійсниться. Кажуть, з часу відкриття святині чимало людей знайшли тут своє щастя.

Місця, де збуваються мрії - Дім Діви Марії, Туреччина

Фонтан Леопольда, Австрія

Якщо Тобі пощастить побувати в австрійському місті Інсбрук, неодмінно потри ногу бронзовому Посейдону, що пишається своєю могутністю посеред одного з фонтанів, і загадай бажання. Та дивись не послизнись, інакше заповітна мрія може не здійснитись!

Місця, де збуваються мрії - Фонтан Леопольда, Австрія

Золоті Ворота, Україна

Неподалік від згаслого вулкану Кара-Даг в Криму знаходиться скеля у формі арки під назвою Золоті Ворота. Проїжджаючи на катері через арку, потрібно загадати бажання та кинути монетку. Тоді задумане обов’язково здійсниться.

Місця, де збуваються мрії - Золоті Ворота, Україна

Нульовий меридіан, Англія

Якщо коли-небудь гулятимеш вулицями Гринвіча, в Лондоні, не впусти нагоди загадати бажання на нульовому меридіані. Для цього треба стати на лінію меридіана так, щоб одна нога знаходилась в Західній півкулі, інша — в Східній.

Місця, де збуваються мрії - Нульовий меридіан, Англія

Замок Бларні, Ірландія

В одну зі стін цього старовинного замку вбудували частину Скунського каменю, на якому давним-давно коронували королів. За легендою, тому, хто його поцілує, ця священна шотландська реліквія подарує дар красномовства.

Місця, де збуваються мрії - Замок Бларні, Ірландія

Скульптура Яна Непомуцького, Чехія

Карловий міст — найвідоміше місце в Празі і справжній музей під відкритим небом. Серед численних скульптур найвідоміший пам’ятник Яну Непомуцькому.

Кажуть, щоб здійснилося бажання, однією рукою потрібно взятися за Яна Непомуцького, а іншою за собачку на рельєфах моста, або ж доторкнутися до хреста з 5-ма зірками на мармуровій дошці скульптури.

Місця в світі, де загадують бажання - Скульптура Яна Непомуцького, Чехія

Сім джерел острова Родос, Греція

На острові Родос у Греції є темний тунель, по дну якого тече холодне джерело. Місцеві легенди розповідають, якщо прогулятися ним босими ногами, можна змити з себе всі гріхи.

Місця в світі, де загадують бажання - Сім джерел острова Родос, Греція

Фонтан Треві, Італія

Цей найбільший фонтан у всьому Римі всіяний золотими монетами. Ще б пак, адже туристи свято вірять: якщо кинути до Треві одну монету, неодмінно повернешся до Риму, дві — познайомишся з італійцем, три — вийдеш заміж за місцевого красеня або одружишся із запальною італійкою.

Місця в світі, де загадують бажання - Фонтан Треві, Італія

«Площа Революції», Росія

На Площу Революції в Москві варто завітати студентам. Потерши рукавом ніс бронзового песика, добре складеш іспити. Доторкнувшись до ноги студентки з книгою в руках, забудеш нещасливе кохання.

Місця в світі, де загадують бажання - "Площа Революції", Росія

Стіна Плачу, Ізраїль

Це одне з найвідоміших місць в Єрусалимі. Традицією для мільйонів паломників з усього світу стало вкладання поміж каменів Стіни записок з омріяними бажаннями.

Місця в світі, де загадують бажання - Стіна Плачу, Ізраїль

Цікавих Тобі подорожей та здійснення бажань!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Там, де збуваються бажання

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.