Дивовижні колекції іграшок

Дивовижні колекції іграшок

Плюшеві ведмедики, машинки, ляльки — для когось це просто улюблені іграшки, а для когось — справжнє захоплення. Сьогодні я розповім Тобі про найнезвичайніші колекції іграшок у світі. Може, і Ти захочеш збирати свою колекцію ;)

17 т. 0

Колекції-рекордсмени


Піка-пікачуу!

Пам'ятаєш мультфільм про хлопчика Еша і його покемона Пікачу? Після виходу цього мультфільму на екрани телевізорів світ накрила хвиля покемономанії. Ліза Кортні так захопилася покемонами, що навіть потрапила до Книги рекордів Гіннеса — вона зібрала майже 15 000 іграшкових покемонів.

Дивовижні колекції іграшок, фото 1

Совине нашестя

Найбільша в світі колекція іграшкових сов і всього, що пов'язано з совами, належить Пем Баркер із Лідса. До речі, ця колекція з 18000 екземплярів теж входить до Книги рекордів Гіннеса.

Дивовижні колекції іграшок, фото 2

Качині історії

Шарлотта Лі — ще одна рекордсменка, яка удостоїлася честі потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Вона збирає... гумових каченят. Так-так, саме тих каченят, які так люблять плавати в нашій ванні. Колекція місіс Лі налічує понад 5600 гумових качечок.

Дивовижні колекції іграшок, фото 3

Пінгвінчики

Більше 11000 пінгвінчиків живуть у Біргіт Бегендс. Звичайно ж, іграшкових пінгвінчиків ;) Свою колекцію дівчина почала збирати у 18 років.

Дивовижні колекції іграшок, фото 4

Колекція корівок

Деніс Тубангі зі США зібрала величезне стадо корів-іграшок. 2429 — саме стільки одиниць іграшкової худоби нараховує колекція американки, і саме це дозволило зайняти їй своє місце в Книзі рекордів Гіннеса.

Дивовижні колекції іграшок, фото 5

Щодня Новий рік

Як відчувати свято Нового року кожного дня? Дуже просто. Потрібно всього лише почати збирати колекцію Санта Клаусів, як це зробив Жан-Гі Лаккерр з Канади. Кожен день тебе оточують дідусі в червоних шубах і кожен день у тебе новорічний настрій!

Дивовижні колекції іграшок, фото 6

Будинок, в якому живе...

Міккі Маус. Точніше, Міккі Мауси. А якщо ще точніше, то багато Міккі Маусів — понад 2500 штук! Така колекція належить Джанет Естевес і теж удостоїлася почестей у Книзі рекордів Гіннеса.

Дивовижні колекції іграшок, фото 7

Найбільша приватна колекція

7000 ляльок, роботів, супергероїв складають найбільшу у світі приватну колекцію іграшок. Ці іграшки належать 31-річному Екселю Себастіану. Серед усіх іграшок виділяється сотня героїв у повний зріст. Серед них — Оптимус Прайм із «Трансформерів» вартістю 45, 5 млн доларів. Оце так іграшка!

Дивовижні колекції іграшок, фото 8

Колекція Барбі

Колекція ляльок Барбі — не таке вже й рідкісне явище. Але, впевнений, не кожен зможе зібрати 15000 ляльок. А ось німкені Беттіні Дорфман вдалося зібрати таку величезну колекцію і потрапити до Книги рекордів Гіннеса.

Дивовижні колекції іграшок, фото 9

Незвичайні колекції іграшок


Ще одна колекція Барбі

33-річний Цзянь Ян теж збирає ляльки Барбі. Його колекція не така велика, як у Беттіни Дорфман, але все ж заслужила на почесне місце в нашому топі. 6000 ляльок теж зібрати нелегко!

Дивовижні колекції іграшок, фото 10

Колекція водяної зброї

Серйозний учений Кріс Рейд, який працює в компанії Боїнг, колекціонує... водяні пістолети, але тільки однієї торгової марки «Super Soaker». 340 водяних пістолетів! Ти тільки уяви, яку водяну битву можна влаштувати!

Дивовижні колекції іграшок, фото 11

Йо-йо

Для когось йо-йо — просто іграшка, а для Лакі Дж. Майзенхаймера — захоплення. Він зібрав вже понад 10 000 цих іграшок, і його колекція вважається найбільшою у світі. Колекціонер навіть написав книгу, присвячену йо-йо: «Посібник-путівник про іграшки йо-йо ХХ століття для колекціонерів».

Дивовижні колекції іграшок, фото 12

Сюрприз

Тисяча маленьких пінгвінчиків, бегемотиків, свинок, жабенят, котиків та інших тваринок розмістилися в будинку Марини Баранової. Ти запитаєш, а як же всі вони помістилися? Дуже просто, адже мова йде про іграшки з кіндер-сюрпризів.

Дивовижні колекції іграшок, фото 13

Ще одна новорічна колекція

Олег Сараф'ян із Харкова зібрав колекцію з 10 000 старовинних ялинкових іграшок. Уявляєш, якою має бути ялинка, щоб на ній розмістилися всі ці іграшки!

Дивовижні колекції іграшок, фото 14

Зіркові колекції


Порцелянові ляльки Демі Мур

Голівудська зірка Демі Мур колекціонує ляльки. Вона збирає нові і старі порцелянові ляльки, причому у великій кількості. Актриса має навіть спеціальний будинок, де вона тримає свою колекцію.

Дивовижні колекції іграшок, фото 15

Колекція з Макдональдсу

Якщо ти знаменитий актор, це ще не означає, що твоя колекція повинна дорого коштувати. Так подумала американська актриса Розі О'Доннелл і вирішила збирати іграшки з Макдональдсу. Зараз колекція налічує понад 2500 екземплярів.

Дивовижні колекції іграшок, фото 16

Снігова колекція

А ось популярна співачка Тейлор Свіфт збирає снігові кулі. І фотографіями кожної обновки ділиться в соціальних мережах.

Дивовижні колекції іграшок, фото 17

Дивовижні колекції, чи не так? Тепер я і сам хочу збирати що-небудь. Ти зі мною? Пропоную почати з фантиків із цукерок ;)

Читай також:

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Дивовижні колекції іграшок

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.