Незвичайний ресторан

Незвичайний ресторан

Повір мені, у такому ресторані Ти ще ніколи не бував!

12 т. 0

Заклад, де всім заправляють діти: і куховарять, і до столу подають, і навіть супермодні коктейлі готують — приваблює як маленьких відвідувачів, так і їхніх батьків, а надто — іноземних туристів. Ще б пак — такої дивини, як в Амстердамі, за кордоном не знайти!

Незвичайний ресторан у Амстердамі - дитяче кафе «Kinderkookkafe», фото 1

Зовні таке схоже на сотні інших, всередині «Kinderkookkafe»справжнє дитяче царство, що манить гостей морозивом, смачнючими десертами і апетитними другими стравами.

Незвичайний ресторан у Амстердамі - дитяче кафе «Kinderkookkafe», фото 2

Унікальне кафе працює з 1981 року. Окрім печива, тортиків та молочних коктейлів, юні повари готують традиційні голландські страви: тушковану телятину з овочами, картопляне пюре з капустою і копченими сосисками з салом і, звичайно ж, славнозвісного нідерландського оселедця.

Незвичайний ресторан у Амстердамі - дитяче кафе «Kinderkookkafe», фото 3

«Kinderkookkafe» — це ще й кулінарна школа. Тут навчаються і працюють діти до 12 років. Осягнути таємниці кулінарії їм допомагають досвідчені повари. Це завдяки їм Тебе при вході зустріне люб’язний маленький адміністратор, крихітка-офіціант професійно обслужить столик, а серйозний та уважний менеджер вислухає всі Твої зауваження і вирішить всі проблеми.

Незвичайний ресторан у Амстердамі - дитяче кафе «Kinderkookkafe», фото 4

Значна частина відвідувачів — батьки самих малюків, яким таке своєрідне заняття дітей ой як до душі, адже після навчання в цьому ресторані їхні крихітки стають більш відповідальними та здобувають корисні навички.

Незвичайний ресторан у Амстердамі - дитяче кафе «Kinderkookkafe», фото 5

Девіз ресторану — здорова їжа та низькі ціни.

Незвичайний ресторан у Амстердамі - дитяче кафе «Kinderkookkafe», фото 6

Маленькі відвідувачі в кафе точно знайдуть, як себе розважити. Біг для задоволення, танці, найрізноманітніші ігри та йога для малечі не залишать місця для нудьги.

Незвичайний ресторан у Амстердамі - дитяче кафе «Kinderkookkafe», фото 7

В другій половині дня (власне, коли хазяйновиті малюки і приходять сюди зі школи) в ресторанчику дуже людно. Тож якщо захочеш пообідати в цьому незвичайному місці, не забудь наперед забронювати столик.

Незвичайний ресторан у Амстердамі - дитяче кафе «Kinderkookkafe», фото 8

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Незвичайний ресторан

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.