Нові досягнення Книги рекордів Гіннеса

Нові досягнення Книги рекордів Гіннеса

2014-й рік ще навіть не розпочався, а спритні видавці «Книги рекордів Гіннеса-2014» вже встигли опублікувати найновіші досягнення диваків по всьому світу. Тобі також кортить про них дізнатися? Тоді вперед!

21 т. 1

Найшвидший біг на підборах

Високі підбори — для спорту не перешкода! Це на власному досвіді перевірила німкеня Юлія Плечер. Дівчина пробігла 100 м на височенних каблуках всього за 14, 5 с.

Юлія Плечер

Найвищий стілець

Висота найвищого стільця у світі — 30 м.

Найвищий стілець

Найкрихітніший песик

Коли чихуахуа Міллі була немовлятком, її власниця Ванесса Семлер годувала собачку з піпетки — настільки крихітною вона була. Нині ріст Міллі — 9,65 см, і вона найменша з усіх песиків світу. Мешкає рекордсменка в Пуерто-Ріко.

Найменша собачка

Проїхатись на роликах на шпагаті

Семирічний Рохан Кохан з Індії встановив незвичайний рекорд — він проїхав 10 метрів на роликах, стоячи на шпагаті, при цьому знаходячись на відстані лише 25 см від землі. Така популярна в Індії розвага називається Limbo-skating.

На роликах на шпагаті

Найгнучкіша в світі

Лейлані Франко із Філіпін завдяки своїй гнучкості завоювала одразу кілька рекордів. Ось один з них. Прогнувшись у задній міст, дівчина пройшла 20 м всього за 10,05 с.

Найгнучкіша жінка

Найменший ослик

Ріст найменшого ослика в світі становить 64 см до верху загривка.

Найменший ослик

Найдовша борода у жінки

Так-так. Іноді навіть жінки заводять бороди :) А найдовшою володіє Вівіан Уілер з США. Довжина бороди жінки 25, 5 см.

Найдовша борода у жінки

Гігантський мотоцикл

Цей велетенський красень у шість разів більший від звичайного (висота — 5,1 м) і важить близько п’яти тонн. Щоб зібрати такого гіганта, знадобилося сім місяців. Створив металеве диво італійський дизайнер Фабіо Реджиані. Нині це найбільший мотоцикл у світі.

Книга рекордів Гіннеса 2014

Найбільша кішка

Найбільша кішка світу лігр Геркулес живе у заповіднику дикої природи Південної Кароліни. Гібрид лева і тигриці, Геркулес важить 418 кг. Зріст лігра — 3,3 м.

Книга рекордів Гіннеса 2014

Найбільший велосипед

Цей дивак у червоному костюмі — Діді Зенфт із Німеччини. Саме він і створив найбільший велосипед у світі з діаметром коліс 3,2 м.

Найбільший велосипед

Найбільший крокуючий робот

Цей казковий дракон Традінно від німецької компанії Zollner Elektronik дихає вогнем і навіть ходить. Його довжина — 15,7 м, ширина — 12,3 м, а висота — 8,2 м.

Найбільший велосипед

Найбільший пого-стік

Найбільший пристрій для стрибків, пого-стік, змайстрував Фред Грзибовські з Америки. Висота цього стрибунця — 2 м 90 см.

Книга рекордів Гіннеса 2014

Коза-скейтбордист

36 м за 25 с проїхала на скейті коза Хеппі з міста Форт-Майерс у Флориді, Сполучені Штати Америки і… стала рекордсменкою.

Коза Хеппі

Пес-канатоходець

Знайомся! Це найшвидший пес-канатоходець Землі. Йому вдалося подолати 3,5 м канату за 18,22 с. Сталося це в англійському місті Норфолк.

Пес-канатоходець

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Нові досягнення Книги рекордів Гіннеса

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

y0i-avatar

Noriko Ohara

Решил и я попробовать себя на скейте со светящимися колесами https://youtu.be/bBe-24kFAfk
15-05-2017