День сьогоднішній багатий

День сьогоднішній багатий

Сьогоднішній день, 19 серпня, багатий на події та історичні факти.

9 036 0

У 1241 році було засноване місто Коломия. Датою заснування міста вважається саме 19 серпня. Тому вітаю усіх його жителів! Процвітання та краси вашому місту.

19 серпня 1960 року радянський космічний корабель «Восток», на борту якого були дві собаки Бєлка і Стрєлка, здійснив добовий політ і повернувся на Землю.

У 1997 році в Україні почали відзначати професійне свято бджолярів — День пасічника. У нашій державі таких немало, адже статистика каже, що кожна сьома тонна світового меду — українська.

Сьогодні ж відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги. А це означає, що не всі ще байдужі до чужого горя. Щодня ми бачимо як не конфлікти, то стихійні лиха, але впоратися з ними можливо... Головне, не бути байдужим!..

Ви помітили, що з самого ранечку багато хто з перехожих кудись поспішав з корзинками, повними фруктів та квітів? Адже сьогодні Преображення Господнє, як кажуть в народі, Другий або Яблучний Спас. Цього дня йдуть до церкви, аби освятити груші, яблука, мед, виноград, жито і пшеницю.

Тому бажаю вам смачненьких яблучок і грушок та солодкого медку!=)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 036 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День сьогоднішній багатий

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.