Риба-клоун

Риба-клоун

У теплих водах Індійського і Тихого океанів мешкають яскраві рибки-клоуни, герої багатьох мультфільмів і прототипи улюблених дитячих іграшок.

40 т. 0

Ти напевне дивився популярний мультфільм «У пошуках Немо», тож витончена рибка-клоун Немо та його татусь Тобі, мабуть, добре відомі. Настав час познайомитися з ними ближче!

Риба-клоун. Немо

Таке незвичайне прізвисько рибка-клоун отримала через яскраве забарвлення та схожість з гримом циркових акторів, які розмальовують своє обличчя перед виступом. Колір тіла риб-клоунів може варіювати від рожевого до вогняного, жовтого і червоного.

Риба-клоун

Риба-клоун живе поряд з морською актинією (анемоною), яка завдяки величезній кількості ядовитих щупалець захищає рибку від недругів. Клоунам же актинії не страшні, ці рибки виробляють спеціальний слиз, який і захищає їх від болючих укусів.

Риба-клоун

Риби-клоуни ретельно піклуються про свій «дім»: приваблюють до анемони різні організми, якими та харчується, а ще очищають її від забруднення та відлякують хижаків, на зразок крабів.

Риба-клоун

Риба-клоун

Харчуються переважно водоростями та планктоном, які приносить течія. Відпливати далеко від своєї актинії рибки не наважуються. Так вони можуть стати легкою здобиччю для навколишніх хижаків.

Риба-клоун

Все життя риби-клоуни живуть парами.

Риба-клоун

Цікаво, що ці красуні бездоганно регулюють свій ріст: можуть пришвидшити, уповільнити, або й взагалі зупинити процес збільшення розмірів тіла.

Риба-клоун

Та і це ще не все! Риба-клоун може запросто змінити стать. Неймовірно, але всі риби-клоуни народжуються самцями, а потім, за необхідності, перетворюються на самок, продовжують рід та головують у зграї.

Риба-клоун

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

40 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Риба-клоун

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.