Хто перший? Цікаві факти про перегони

Хто перший? Цікаві факти про перегони

Перегони — це адреналін, азарт і відчуття, які неможливо передати словами. Як воно — летіти все швидше і швидше, напружувати усі свої сили і зрештою ставати першим? Пропоную зануритися у світ перегонів, прочитавши мою добірку цікавих фактів!

15 т. 0


Перші автомобільні перегони

Перші перегони на справжніх автомобілях відбулися у Франції у 1894 році. Учасники мали проїхати 126 кілометрів від Парижа до Руана, а потім повернутися назад. І знаєш, скільком автомобілістам із понад ста вдалося фінішувати? Тільки 21 щасливчику!

Та що цікаво: у тих перегонах головним критерієм перемоги була не швидкість. Вигравав той, хто дістанеться до фінішу з найменшою кількістю поломок. Перше місце поділили два автомобілі — «Пежо» і «Панар». В обох були бензинові двигуни — а це доводило, що бензиновий двигун ефективніший за паровий.

Однак найкумеднішим був той факт, що під час перегонів поряд із учасниками їхав американський репортер... на велосипеді! Так-так, швидкість перших автомобілів була зовсім невеликою (до 18 км/год.).

Хто перший? Цікаві факти про перегони

Дивовижі «Формули-1»

Часи змінилися — і теперішні перегони вже анітрохи не нагадують оті перші. Швидкості й навантаження на учасників просто шалені! Ти тільки подумай: за один заїзд учасник змагань «Формула-1» втрачає два кілограми маси. Та й глядачам перегонів нелегко: їм продають спеціальні затички для вух, бо без них можна назавжди втратити слух.

Ось так: сучасні перегони — це не тільки неймовірний драйв, а й серйозне перевантаження організму. Втім, жінкам не заборонено брати участь у «Формулі-1». Та за всю історію змагань тільки 5 представниць прекрасної статі зважилися на такий крок, і тільки 2 з них змогли завершити перегони.

Хто перший? Цікаві факти про перегони

Комп'ютерні перегони

Пілоти «Формули-1» мають шанс відриватися на повну в реальному житті, та всі інші без загрози для здоров'я можуть відчути себе учасниками перегонів у віртуальному світі. Які ж класні ігри — перегони! Зараз їх є безліч — і для дітей, і для дорослих.

Перші подібні ігри з'явилися у 1970 роках і розроблялися для ігрових автоматів. Незручне керування, неправдоподібні маневри автомобілів і не надто хороша графіка — ось якими були риси перших ігор-перегонів. Та з часом вони вдосконалювалися, а в 1996 році вийшла легендарна гра «Need for Speed», що стала справжньою класикою комп'ютерних перегонів.

Хто перший? Цікаві факти про перегони

Перегони найповільніших

А на завершення — веселий факт: у черепах теж є свої перегони! Спокійно, ввічливо, ба навіть аристократично вони йдуть до фінішу — тарілки смачних соковитих фруктів. А відбувається це щороку в зоопарку Індіанаполісу у США. Думаю, перегляд такого незвичайного дійства – це дуже кумедно і незвично!

Хто перший? Цікаві факти про перегони

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Хто перший? Цікаві факти про перегони

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.