Що приготував для нас рік Кози (Вівці)?

Що приготував для нас рік Кози (Вівці)?

От-от закінчиться рік Коня, а в року, що надходить, буде цілих дві господині — Коза та Вівця! Чим же вони особливі та чого від них очікувати? Дізнаймося разом!

10 т. 0

Хоча в новорічну ніч ми всі вже будемо обмінюватися сувенірами та солодощами у вигляді кізочок та овечок, насправді ці тваринки вступлять у свої права тільки 19 лютого — так каже східний місячний календар. І саме в цей день японці зустрічатимуть рік Вівці, а китайці — рік Кози. Вівця — вимоглива до себе й чутлива: вона постійно потребує любові та уваги. Коза — більш ексцентрична, елегантна й артистична, проте доброзичлива та уважна.

Кольори покровительок 2015 року — синій та зелений, а матеріал — дерево. Синій — колір добробуту, затишку та спокою. Зелений символізує багатство, молодість і красу. А дерево асоціюється з життям, розквітом та родючістю.

Яким буде для нас рік Кози

То на що ж нам чекати у прийдешньому році? Оскільки Вівця — некваплива, ми будемо дещо розслаблені. Тут є як плюси, так і мінуси: відпочивати важливо, та головне — не розлінуватися. Адже успішним цей рік, як-не-як, буде для активних та працелюбних людей.

Однак на шляху до мети пам'ятай: Коза і Вівця — тварини вперті, але обережні. Тому не приймай рішення згарячу, а важливі справи роби уважно, не поспішаючи. Дій упевнено, але розсудливо та розмірено, уникай перешкод акуратно.

Яким буде для нас рік Вівці

Зверни увагу, що Вівця і Коза — тварини домашні. Тож у 2015 році приділяй ще більше уваги своїй родині, додавай ще більше затишку у сімейне гніздечко. Зрештою, й відсвяткувати Новий рік найкраще буде у колі рідних та близьких.

Оскільки Вівця (Коза) символізує мир, спокій та гармонію, будемо сподіватися, що цей рік принесе нам бажану впевненість у гарному майбутньому. А в українській народній творчості Коза здавна уособлює родючість і життєдайну силу природи — тож будемо вірити, що все хороше в 2015 році тільки примножиться.

Що приготував для нас рік Кози

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Що приготував для нас рік Кози (Вівці)?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.