Цікавинки про сім'ю

Цікавинки про сім'ю

15 травня ми відзначаємо Міжнародний день сім'ї. Його заснувала Генеральна Асамблея ООН ще в 1993 році. А в Тебе є чудова можливість привітати своїх рідних двічі на рік — адже в Україні (і, до речі, в Росії) святкують ще один День сім'ї. Він припадає на 8 липня — саме тоді вшановують православних святих Петра і Февронію, яких вважають зразком ідеального подружжя. Сьогодні я розкажу Тобі кілька цікавинок про родини з різних куточків світу.

19 т. 0

Усі американські президенти були сімейними людьми. Найбільше дітей було у Джона Тайлера — він мав аж 15 нащадків! Його наймолодша дитина, дочка Перл, була на 45 років молодша за найстаршу дитину, дочку Мері, і померла через 100 років після неї.

Цікаві факти про сім'ю. Джон Тайлер – рекордсмен за кількістю дітей серед американських президентів

У німецькій мові існує термін “Drachenfutter”, що перекладається як «корм для дракона». Так німці називають подарунок для дружини, який чоловік змушений дарувати, щоб загладити свою провину.

Цікаві факти про сім'ю. "Корм для дракона"

Звичай цілуватися у кінці шлюбної церемонії прийшов до нас із Давнього Риму. У той час весілля сприймали як контракт, а поцілунок символічно скріплював договір між молодятами.

Цікаві факти про сім'ю. Скріплення нового шлюбу поцілунком.

У Нігерії в результаті кожних одинадцятих пологів на світ з'являються близнюки. А ось найрідше близнюки народжуються в Японії: тільки один випадок на 250 пологів.

Цікаві факти про сім'ю. Близнюки

У середньостатистичного європейця дитина з'являється у 29 років. У країнах СНД цей показник нижчий — 20 років.

Цікаві факти про сім'ю. Перша дитина

Середньостатистичний американський батько проводить зі своїми дітьми чотири з половиною години на тиждень, а французький — ще менше: усього дві години.

Цікаві факти про сім'ю. Скільки часу проводить тато з дітьми

70 % українців вважають сім’ю найбільшою цінністю в житті.

Цікаві факти про сім'ю. Українці.

А які цікаві факти про сім'ю знаєш Ти?

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Цікавинки про сім'ю

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.