​П'ять дивовижних холодильників

​П'ять дивовижних холодильників

Невеликі компактні холодильники, величезні холодильники Side-by-Side — із двома дверцятами, маленькі девайси з однією камерою, холодильні ларі для магазинів — ти напевно бачив і знаєш, що існує безліч видів холодильників! Та хочемо тебе здивувати: крім них є просто неймовірні пристрої для зберігання їжі.

13 т. 2

Побачити нестандартні моделі можна в кінофільмах, журналах і на пізнавальних сайтах в інтернеті.

Ми постараємося розповісти про дивовижні холодильники, які рідко зустрічаються у звичайних будинках.

Холодильник-автомобіль

Це дорогий і зовсім нетиповий кухонний прилад від компанії Smeg. Здалеку його навряд чи можна відрізнити від старовинного автомобіля. Виконаний пристрій у формі передньої частини італійської машини Fiat 500. Схожі транспортні засоби існують досі, однак цей холодильник стилізований саме під ретро-авто від концерну Fiat.

Звичайно, SMEG500V (так називається модель) вміщує не так багато продуктів, як будь-який доступний
в MOYO холодильник Side-by-Side.

«Смег» призначений для краси та зберігання невеликої кількості напоїв або їжі. Встановити його можна, наприклад, у дитячому кафе або популярному барі.

Холодильник-привид

14 років тому в Японії почали виробляти холодильники з прозорим корпусом. Так-так, можна побачити, що знаходиться всередині таких пристроїв, навіть не відкриваючи дверцята!

Через дивовижний дизайн пристрої отримали назву «привиди». Їхня перевага — можливість установки в приміщенні з будь-яким інтер'єром.

Якими б кольорами не була оформлена кухня, прозорий холодильник буде мати доречний вигляд.

Цікавий факт: одночасно з холодильниками японці випустили й інші пристрої-привиди. Це були машини для прання та спліт-системи з прозорим блоком, призначеним для монтажу в приміщенні.

Холодильник-дошка

Любиш малювати на стінах або столі? Якщо мама не підтримує твого прагнення до «настінної творчості», вам удома точно не завадив би холодильник-дошка Amana Jot Dry-Erase. Його особливість — у спеціальному покритті корпусу. На ньому можна малювати або писати звичайним фломастером. І ніхто не буде лаятися, адже будь-які написи легко стерти серветкою за лічені хвилини.

Музичний холодильник

Модель CoolTone може довести тобі, що слухати музику можна на будь-якому пристрої. Навіть на холодильнику. Особливо, якщо це компактний агрегат із прозорими дверцятами і вбудованими прибамбасами:

  • плеєрами,
  • підставкою для програвача Apple,
  • радіопрогравачем.

Візуально ця розробка віддалено нагадує пральну машину «напівавтомат».

Холодильник-конструктор

А як щодо холодильника, розмір якого (як і кількість камер) можна контролювати самостійно? Пристрій можна зібрати з двох, трьох і навіть чотирьох окремих модулів.

Концепцію холодильників-конструкторів просувають компанії Samsung та «Електролюкс». Ймовірно, їх розробки (наприклад, посудомийку, НВЧ-піч або електродуховку) використовують і в тебе вдома.

Також у світі є й інше екстраординарне обладнання для зберігання їжі. Але про нього ми поговоримо наступного разу.


Читай також:

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

​П'ять дивовижних холодильників

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

topofik-avatar

Стас Панов

Гарна ідея!!
27-10-2022
stanislav92-avatar

Станіслав Губанов

Дякую за інформацію, мені було дуже цікаво!
15-04-2022