Історія бренду «Мерседес»

Історія бренду «Мерседес»

Існує думка, що автомобілі — це справа, яка стосується виключно чоловіків. А от і ні! Візьмемо хоча б усім відомий мерседес. Ти знаєш, що це авто отримало свою назву саме завдяки жінці?

21 т. 0

Мерседес Єллінек

Далекого 1900 року один відомий австрійський бізнесмен Еміль Єллінек, який був співвласником компанії, що випускала автомобілі, запропонував назвати нову партію автівок ім’ям його дев'ятирічної доньки — Мерседес.

Історія бренду «Мерседес», фото 1

Взагалі, Мерседес — це лише прізвисько, яким називали дівчинку вдома. Справжнє її ім’я — Адріана Мануела Рамона Єллінек. У перекладі з іспанської Мерседес означає «милосердя, благодать», з латинської — «дар».

Історія бренду «Мерседес», фото 2

У 1901 році вийшов автомобіль Mercedes — модель 35 hp, яку Еміль Єллінек презентував на виставці в Парижі поряд із величезним портретом доньки. Так почалася «ера мерседеса».

Історія бренду «Мерседес», фото 3

Однак сама Мерседес не виявляла жодного інтересу до однойменних автівок. Її більше цікавили музика і співи. Усі ж почесті і слава від імені дістались автомобілям та... батькові дівчини. У 1903 році містер Єллінек взяв ім'я дочки як своє друге прізвище — Еміль Єллінек-Мерседес.

Історія бренду «Мерседес», фото 4

Мерседес — автомобіль для перегонів

Як же розпочалася історія самого бренду «Мерседес»? Ще в 1890-х роках Еміль Єллінек познайомився з Готлібом Даймлером та Вільгельмом Майбахом. На той час вони уже мали свою компанію Daimler Motoren Gessellschaft(DMG)з виготовлення двигунів для човнів, аеропланів та автомобілів. Еміль став одним із директорів цієї компанії і почав продавати автівки в Австро-Угорщині, де він був тоді консулом.

Історія бренду «Мерседес», фото 5

Перше авто марки «Мерседес» було сконструйоване спеціально для перегонів. Містер Єллінек, під ім'ям «Мосьє Мерседес», сам неодноразово брав участь у перегонах і навіть отримував призові місця. Проте робив він це анонімно, оскільки робота дипломата не зовсім поєднувалась із захопленням автоперегонами.

Історія бренду «Мерседес», фото 6

Мерседес-Бенц

У 1926 році з'являється торгова марка «Mercedes-Benz». DMG об'єдналася із фірмою Benz & Cie, яка займалася виготовленням автомобілів. В результаті з'являється нова компанія «Даймлер-бенц» і нова марка автомобілів —«Mercedes-Benz».

Історія бренду «Мерседес», фото 7

Новій компанії потрібен новий логотип. DMG використовували трипроменеву зірку — символ того, що їхні двигуни використовують на воді, на суші і в повітрі. Логотипом Benz & Cie спочатку було кермо, яке пізніше змінилось на лавровий вінок — символ перемоги. Два логотипи було вирішено об'єднати! Сьогодні «Мерседес» використовують зірку із трьома променями, обрамлену кільцем.

Історія бренду «Мерседес», фото 8

За понад сто років автомобілі марки «Мерседес» не лише не втратили популярності, а й неодноразово очолювали список найдорожчих автівок у світі.

Ось так ім'я маленької дівчинки Мерседес перетворилося на усім відомий світовий бренд.

Читай також:

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Історія бренду «Мерседес»

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.