Мексиканський карнавал

Мексиканський карнавал

Обожнюєш запальну музику, танці та шумні маскаради? Вирушай до Мексики. 27 лютого там розпочинається грандіозний карнавал, що триватиме цілий тиждень, аж до початку Великого посту.

9 569 0

Феєрверки, радісні усмішки, веселощі та розваги на кожному кроці — ось що чекає усіх відвідувачів свята.

Під час карнавалу вулицями Мексики гуляє безліч людей у масках та найхимерніших костюмах. Це і не дивно, адже, за старим мексиканським повір’ям, маска відганяє злих духів, що прагнуть заволодіти чистою душею людини. А для туристів незвичне вбрання — ще один привід повеселитися та гарно провести час.

З найбільшим розмахом карнавал відзначають у портовому містечку Мацатлан. Тож, якщо бажаєш відчути незабутні емоції, зарядитися енергією на рік уперед та отримати яскраві спогади на все життя, приєднуйся до 300 тисяч щасливчиків, які щорічно відвідують славнозвісний карнавал.

Мексиканське свято настільки популярне, що може позмагатися з найбільшими карнавалами світу в Новому Орлеані та Ріо-де-Жанейро.

Поряд з різноманітними шоу та фестивалями під час карнавалу влаштовують «Свято ображених чоловіків». Протягом 5-ти святкових днів чоловікам дозволено робити все, що заманеться (в рамках закону, звичайно ж).

Закінчується карнавал жартівливими виборами Королеви свята і «Страшного короля». Вони носитимуть свої почесні звання аж до наступного карнавалу.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 569 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Мексиканський карнавал

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.