Льодове місто

Льодове місто

Китайські скульптори вкотре вразили світ. До святкування щорічного Міжнародного фестивалю снігу та льоду у китайському місті Харбіні звели величезний крижаний мегаполіс.

13 т. 1

Фестиваль займає аж 600 тисяч квадратних кілометрів, що дорівнює шести футбольним полям.

Крижане місто грає всіма барвами веселки. Мільйони різнокольорових лампочок та надсучасних лазерів освітлюють снігові палаци.

Багато місць знайомі відвідувачам з дитинства, адже льодове містечко збудоване за мотивами китайських казок. Мабуть, через це творці незвичайного міста і називають його Країною Чудес.

Увійти до казкового містечка можна через величезну арку.

Висота споруд іноді сягає 20-ти, 30-ти метрів. Деякі будівлі копіюють справжні архітектурні об’єкти.

Крижане містечко поділене на три сектори, в кожному з яких є гірки, катки, розкішні замки, лабіринти — і, звичайно, все це зроблене з льоду. Вартість денного вхідного квитка становить 16 доларів, а от у нічний час відвідати диво-містечко коштує втричі більше.

Поглянь, якого Діда Мороза створили китайські скульптори!

Цього року зима у Китаї порівняно тепла — всього -15°С. Тому працівники льодового мегаполісу змушені штучно охолоджувати скульптури.

Міжнародний фестиваль снігу та льоду в Харбіні — один з найбільших у світі. Його масштаби вражають, а краса приваблює туристів з усіх куточків планети.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Льодове місто

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

123-avatar

ліза щербак

клас
11-06-2015