Твіґґі — білка-лижниця

Твіґґі — білка-лижниця

Дозволь познайомити Тебе з Твіґґі — єдиною білкою на Землі, що катається на водних лижах.

10 т. 1

Тваринка впевнено тримається на воді, пливучи слідом за крихітним катером. А керують ним іграшкові друзі Твіґґі, теж білченята, звичайно ж, не без допомоги власниці унікальної білочки.

Білка-лижниця

Твіґґі подорожує різними країнами світу та дивує глядачів своїх грандіозних номерів незвичайними здібностями. А у вільний час знімається в рекламі або кіно.

Білка-лижниця

Господарка білки Лу Енн Бест говорить, що в неї це вже 5-та за рахунком білка Твіґґі. Першу тваринку видресирував ще у 1978 році чоловік Лу Енн — Чак, підібравши її після урагану у Флориді.

Вже через рік фото маленької спортсменки потрапило до місцевої газети. Так розпочалася кар’єра незвичайної білки. Відтоді подружжя зі своєю улюбленицею підкорило Бермудські острови, США, Канаду і Францію.

Білка-лижниця

Нині жінка вже тренує шосту білочку — наступницю Твіґґі. Лу Енн розповідає, що всі білки, за винятком третьої, були самками, адже їх значно легше дресирувати, аніж «сильну стать».

Білка-лижниця

Глибина басейнів, у яких катається білка, не більше 15 см. Зовсім мілко, скажеш Ти? Але безпека понад усе. Під час виступів на Твіґґі, про всяк випадок, одягають навіть рятувальний жилет.

Білка-лижниця

Вдома для Твіґґі створені всі умови для того, аби тваринка почувалася комфортно і невимушено. Білка навіть має окрему кімнату з деревами, поміж якими залюбки стрибає та лазить, зовсім як у дитинстві.

Білка-лижниця

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Твіґґі — білка-лижниця

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Kara-avatar

Каріна Павляк

вау класс круто немає слів так держать
23-10-2015