Незвичайний готель-вулкан

Незвичайний готель-вулкан

Чи доводилося Тобі коли-небудь бувати у жерлі вулкана? Ні? Тоді запрошую Тебе до дивовижного екоготелю «Чарівна гора» в Чилі, влаштованому в згаслому кратері справжнього вулкана!

11 т. 1

Замість потоків розплавленої лави з верхівки готелю вивергаються блакитні потоки освіжаючої води.А вулканічну сутність споруди підкреслює спеціальне червоно-жовте освітлення.

Готель-вулкан

Готель-вулкан

Готель-вулкан

Зовнішні стіни готелю повністю вкриті плющем, та так, що й не відрізниш одразу, де закінчується камінь і починається природний ландшафт.

Готель-вулкан

Незвичайний готель-вулкан розташований у заповіднику «Уіло Уіло» в Пантагонії. Чарівний будиночок з усіх боків оточують джунглі, де мешкає величезна кількість мавп. Можливо, саме тому єдину дорогу, яка веде сюди, назвалиМавпячим мостом.

Готель-вулкан

Зелений готель приваблює до себе туристів з найвіддаленіших куточків світу, адже є втіленням легенди про чарівну гору, яка колись існувала в Патагонії. За стародавнім переказом, гора могла здійснити бажання кожного, хто підкорить її вершину.

Тож потрапивши одного разу на верхній поверх цього готелю, не забудь загадати бажання. Кажуть, воно неодмінно здійсниться.

Готель-вулкан

У готелі лише 13 номерів. Причому кожна кімната називається в честь певного птаха, що мешкає у заповіднику.

Готель-вулкан

А щоб гості не заплуталися в різноманітті численних назв, і потрапили саме до свого номера, вхідні двері, вікна та стіни приміщення прикрашають зображення і статуетки цих пернатих красенів.

Готель-вулкан

В інтер’єрі «Чарівної гори» використані лише природні матеріали, зібрані на території заповідника: необроблене дерево, каміння і дошки. Цей готель ще один яскравий приклад такої популярної нині екоархітектури.

Готель-вулкан

Готель-вулкан

З вікон готелю відкриваються неперевершені краєвиди, в тому числі й на діючий вулкан Ареналь. Захоплююче видовище!

Готель-вулкан Номер у готелі коштує від 250 до 400 доларів на добу. Окрім розкішних пейзажів за вікном, «Чарівна гора» надає своїм гостям й інші послуги: тут Ти можеш прийняти гарячу ванну, зроблену з гігантського дерев’яного стовбура, покататися на конях, прогулятися околицями готелю і навіть пограти у міні-гольф.

Готель-вулкан

Готель-вулкан

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Незвичайний готель-вулкан

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Kara-avatar

Каріна Павляк

кльово
23-10-2015