Зелені вогники світлячків

Зелені вогники світлячків

Нічний ліс завжди приваблював шукачів пригод своєю таємничістю та загадковістю.

17 т. 0

Скільки фантастичних казок та легенд склав наш мудрий народ про лісові багатства та чудернацьких мешканців лісу! Згадаймо лишень пошуки палаючої квітки папороті, хатинку на курячих ніжках та її володарку Бабу-Ягу, повелителя звірів лісовика, жительок непрохідних нетрів химер та мавок.…

Сьогодні я відкрию Тобі секрет про ще одних незвичайних мешканців лісу — світлячків.

Светлячки

Щоліта, як тільки звечоріє, ліс перетворюється на справжнє світлове шоу з мільйонами зелених світлячків. Немов сотні зірок впали з неба і сяють у траві.

Светлячки

А хто ж такі світлячки? Відповідаю.

Світлячок — це звичайний жук з «ліхтариком» на кінці животика. Живе він серед кущів у траві під опалим листям, і лише вночі вмикає свій зелений вогник.

Светлячек

Чи відомо Тобі, що світлячки, якщо забажають, можуть змінювати яскравість свого світіння або навіть миготіти в пітьмі? Поглянь лише, які вони милі і загадкові!

СветлячкиЦікаво, що за допомогою світла ці жучки спілкуються між собою. За частотою мерехтіння світлячок може відрізнити свою партнерку серед тисяч інших, а також повідомити, де знаходиться сам.

Светлячки

А світлячки з тропіків або Північної Америки іноді виконують своїм обраницям справжні серенади, одночасно спалахуючи та згасаючи всією зграйкою. Самки у відповідь посилають не менш захоплюючі світлові сигнали.

Светлячки

Светлячки

Светлячки

Светлячки

Светлячки

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Зелені вогники світлячків

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.