Реальні прототипи діснеївських героїв

Реальні прототипи діснеївських героїв

Щоб намалювати бодай одного мультиплікаційного персонажа, майстри докладають чимало зусиль і застосовують усі свої вміння та фантазію.

29 т. 1

Саме завдяки нестримній уяві і неабияким здібностям аніматорів з екранів до нас посміхається красуня-Білосніжка, бавиться оленятко Бембі або ж чаклує зла мачуха Малефісента.

Зовнішній вигляд, манери та риси характеру героїв Діснея черпалися з різноманітних джерел. А деяких персонажів художники навіть змальовували з реальних людей — моделей чи акторів, яких спеціально для цього запрошували до студій на фото-сесії.

Прототипів знімали на плівку, аніматори детально вивчали їхню пластику, і лише після цього створювали героїв наших улюблених діснеєвських мультфільмів. Тож давай подивимося, з кого насправді малювали персонажів таких популярних сьогодні мультиків Діснея.

Мардж Чемпіон — Білосніжка

Починаючи працювати над картиною «Білосніжка та сім гномів», аніматори не мали великого досвіду у створенні реалістичних образів людей. Тож Дісней вирішив найняти «живу модель» — юну танцівницю на ім’я Мардж Чемпіон. Дівчину, одягнену в костюм Білосніжки, відзняли у кількох сценах, і саме ці кадри використали для створення мультиплікаційного героя.

Білосніжка

Елеонор Одлі — зла мачуха та чаклунка Малефісента

Актори, запрошені для озвучування мультиплікаційних персонажів, частенько надихають діснеєвських аніматорів на створення цікавих образів для їхніх персонажів. Саме так вийшло і з Елеонорою Одлі. Її прекрасна манера триматися ідеально послужила для створення образу капосниці-мачухи із мультфільму «Спляча красуня».

Малефісента

Хелен Стенлі — Попелюшка, принцеса Аврора

Хелен Стенлі почала працювати з діснеєвськими мультиплікаторами лише під кінець своєї акторської кар’єри. Та її краса і професійна майстерність зачарувала серця мільйонів маленьких глядачів. Стенлі стала прототипом Попелюшки та її звідної сестри Анастасїї, принцеси Аврори зі «Сплячої красуні», а також Аніти Редкліф зі «101 далматинця».

Попелюшка

Маргарет Керрі — Фея Дінь-Дінь

А з кого ж змалювали Фею Дінь-Дінь? Ходили чутки, що прототипом цього персонажа стала Мерлін Монро. Та насправді ж Дінь-Дінь із «Пітера Пена» змалювали з актриси Маргарет Керрі. Та не лише перейняли зовнішність, а й надали героїні деяких жестів та рис характеру відомої актриси.

Фея Дінь-Дінь

Ганс Конрид — Капітан Крюк

Ганс Конрид, якого запросили для озвучки вічного ворога Пітера Пена — Капітана Крюка, став його реальним прототипом. Актор у костюмі Крюка зобразив пантомиму, яка послужила для створення ще одного яскравого персонажа — злого капітана Крюка.

Капітан Крюк

Шеррі Стоунер — Аріель і Бель

Красуня Шеррі Стоун була живою моделлю для головних героїнь «Красуні і чудовиська» та «Русалочки». Позуючи для Аріель, Стоунер навіть плавала перед художниками у спеціальному резервуарі з водою.

Бель

Справжні оленята — Бембі та Фелін

Для створення реалістичних образів персонажів мультика «Бембі» у студії Діснея влаштували справжній зоопарк, поселивши поряд з іншими тваринами двох 4-місячних оленят — прототипів самого Бембі та його подруги Фелін.

Бембі

Звичайна дворняга — Бродяга

Створюючи мультфільм «Леді і бродяга», аніматори ніяк не могли вигадати образ головного героя — бродячого пса. А ж ось одного разу художник Ед Пеннер підібрав на вулиці звичайну бездомну собаку, яку співробітники студії одразу ж порахували ідеальним прототипом Бродяги. Щоправда, пес виявився дівчинкою, але це не стало проблемою. Після закінчення акторської кар’єри собачка до кінця життя мешкала в Голлівудському притулку для тварин.

Бродяга

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

29 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Реальні прототипи діснеївських героїв

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Margusha-avatar

Рита Самолюк

мне нравица
06-01-2015