Сам вдома

Сам вдома

Двадцять три роки тому, 10 листопада 1990-го, в кінотеатрах Чікаго вперше транслювали улюблену різдвяну історію мільйонів дітей «Сам вдома».

21 т. 0

Комедія настільки полюбилась публіці, що навіть потрапила до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість грошей, зібраних у прокаті — близько 533 млн дол.

Хто ж не знає дивакувату сім’ю Маккалістерів, що зібралася у відпустку, та забула вдома невеличку дрібничку… Кевіна? Хлопчик влаштовує собі веселі канікули, запихаючись морозивом, риючись у речах старшого брата База та дивлячись заборонені фільми. Грабіжники ще пошкодують, що надумали грабувати його дім!

Пустунчик підготував для Тебе найцікавіші факти та курйозні історії під час зйомок цієї неперевершеної сімейної комедії. Читай далі — і веселий сміх та чудовий настрій Тобі гарантовані!

Актор, що грав злодія Марва, у сцені з тарантулом погодився лише на один дубль. Чоловік корчив злякану гримасу і кричав… але беззвучно, адже він міг налякати павука. Звук записали пізніше.

На фотографії дівчини База, яку знайшов Кевін, насправді хлопчик. Продюсер вважав, що негодиться таким чином висміювати дівчинку.

Диктофон «Толкбой», який майстерно застосовував Кевін у фільмі, насправді не існував. Та, на прохання фанів комедії, такий пристрій з’явився у продажу.

Фільму про бандитів, яким хлопчик відлякував злодіїв, теж не існує. Його спеціально зняли для комедії «Сам удома».

В одному з епізодів злодій Гаррі кусає палець Кевіна. Він вкусив його насправді, і у Маколея Калкіна залишився шрам.

Цікаво, що страшне світло з печі в підвалі зробили два хлопці за допомогою ліхтариків та жилки.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Сам вдома

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.