Найбільший різдвяний будиночок з печива

Найбільший різдвяний будиночок з печива

Сніговими скульптурами та палацами нині мало кого здивуєш. Тож мешканці Брайана, штат Техас, США, вирішили приголомшити світ іншим, не менш вражаючим, новорічним витвором.

9 848 0

Завдяки старанням місцевих умільців посеред містечка виріс гігантський пряниковий будинок — найбільший у всьому світі. Солодка будівля розміром з одноповерховий житловий будинок одразу ж потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

На зведення медового будиночку витратили 816 кг масла, 7 200 яєць, 3 265 кг муки та 1 360 кг цукру. Тож не дивно, що енергетична вартість споруди — аж 36 млн калорій.

Дім прикрашають 22 304 цукерки найрізноманітніших форм та розмірів. Цікаво, що солодощі для казкової споруди пожертвували самі будівельники. Можна тільки уявити, який божественний аромат панує в будиночку!

Завітавши до солодкої хатинки, Ти можеш не тільки помилуватися красою та вишуканістю інтер’єру, але й скуштувати його на смак. Екскурсоводи часто дозволяють туристам відламати цукерку з підвіконня, або ж зняти шматочок ласощів із дверей.

«В цьому домі є все, крім водопроводу,» — захоплено говорить один з авторів проекту Білл Хортон.

Ширина різдвяного будиночку — майже 13 м, довжина — трішки більше 18 м.

Вхід до «раю всіх ласунчиків» коштує 3 долари. Гроші за відвідування медового будиночку передадуть місцевому травматологічному центру Святого Джозефа.

А Ти б хотів мати такий чудовий солодкий будинок? Кому-кому, а мишкам ця смакота напевне прийдеться до смаку.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 848 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найбільший різдвяний будиночок з печива

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.