Анна

Анна

Красиве і благородне ім'я — Анна. Чи не так? Для тих, хто не може визначитися, як назвати дівчинку — чудовий варіант. Пустунчик з радістю розповість Тобі про значення імені Анна, а також про те, які риси характеру притаманні його власницям.

31 т. 1

На івриті ім'я Анна означає «благодать», «сила», «хоробрість». Воно багато разів зустрічається у Біблії. Анна, дружина святого Йоахима — мати Діви Марії, бабуся Ісуса Христа. Довгі роки свята Анна жила у бездітному шлюбі, та завдяки диву народила дочку. Тому її ім'я означає також «милість Божа».

Значення імені Анна

Анна Ярославна — донька київського князя Ярослава Мудрого, королева Франції

Зазвичай усі Ані — дуже добрі дівчатка. Вони вміють втішити у біді, легко знаходять спільну мову з різними людьми і радо допомагають близьким. Тому ворогів у Ганнусь немає. Лагідність і доброта Анни поширюється і на тваринок — тож вона і про домашніх звірят гарно піклується, і бездомних за потреби рятує.

Аня не вийде з дому, поки не причепуриться як слід. Вона вміє стильно одягтися та зі смаком підібрати прикраси. Зачіска, сукня, аксесуари — все акуратне та неймовірно їй личить! Навіть удома вона має затишний, проте вишуканий вигляд.

Значення імені Анна

Анна Ахматова — видатна російська поетеса

Отже, добра і гарна — та яка ж вона у шлюбі? Вірна і терпляча дружина, яка, проте, не подарує зради; мама, яка надзвичайно сильно любить своїх дітей. Дім Анни завжди гостинний, наповнений родинним затишком і справжнім щастям.

А ось чого не вистачає Ганнусі — то це вміння сміливо захищати себе. Грубість чи критика надовго псують їй настрій, вона замикається в собі й не бажає відстоювати власну думку. А варто!

Значення імені Анна

Анна Павлова — всесвітньовідома російська балерина

У якій професійній сфері можуть знайти себе Ганни та Ані? Вони — дуже хороші лікарі, вчителі та інженери. Анна — талановитий оратор, а ще їй чудово вдається робота з людьми. Діти на уроці слухатимуть її з величезним задоволенням та цікавістю. Свою справу Аня робить старанно і віддано. Часто навіть винагорода за працю відходить у неї на другий план; головне — професійний запал і якісний результат.

Свої іменини Ганнуся святкує... та коли вона їх тільки не святкує! Уявляєш — лише в лютому вона відзначає їх цілих 5 разів — 3, 16, 17, 23 та 26 числа. Цікаво — може, це тому, що Ані дуже люблять свята ? :)

Значення імені Анна

Ганна Барвінок — українська письменниця

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Анна

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Anna2401-avatar

Анна Панасюк

Багато цікавого про моє ім'я)
11-12-2014