Юлія

Юлія

Як назвати дівчинку? Якщо вона активна, грайлива, трошки вередлива і має гарненькі кучері — варто подумати про ім'я Юлія. Чому — зараз поясню!

62 т. 0

Звідки походить ім'я Юлія (а по-давньому — Іулія), достеменно не відомо. Тож розповідаю про всі версії:

  • із грецької мови Юлія перекладається як «хвиляста, пухнаста»;
  • із латинської — як «із роду Юліїв»;
  • скандинави називають Юліями та Юліусами дівчаток і хлопчиків, що народилися у грудні (від слова «jul» – Різдво).

Ім'я Юлія зустрічається і в християнських святцях. Особливу шану віддають мучениці Юлії Корсиканській — покровительці Корсики та італійського міста Ліворно.

Називати дівчаток Юлями люблять у різних країнах: тому й існують такі варіанти цього імені, як Джуліанна, Хулія, Жюлі чи Джулія.

Юлія

Джулія Робертс — американська акторка, одна з найвизначніших у світі

Які ж вони — Юлі, Юлечки та Юльки? Із самого дитинства вони прагнуть бути у центрі уваги, тож батьки мусять приділяти їй справді багато часу і дарувати неабияку турботу. Не помітити Юлю в компанії неможливо: вона активна, рухлива, тож привертає до себе погляди.

Утім, настрій дівчинки — дуже мінливий: щойно вона радісно щебетала, аж раптом стає сумною і тихою. Річ у тім, що Юлія дуже чутлива, її легко образити. Коли вона засмучена, не варто зачіпати її зайвими питаннями чи зауваженнями: реакція може бути дуже негативною. Краще ненав'язливо запитайте, чи все в порядку: швидше за все, Юлія покаже усім своїм виглядом, що допомога їй не потрібна. І справді, дівчині найліпше вдається відновлювати свій гарний настрій на самоті.

Юлія

Юлія Липницька — російська фігуристка, одна з наймолодших олімпійських чемпіонок в історії фігурного катання

Юля — добра і ніжна, проте часто буває беззахисною. Їй важко бачити чужі страждання, вона боїться залишатися сама в темряві. Юлія дещо замкнута — вона не кинеться розповідати про свої переживання малознайомій людині, та й близькому другу не завжди зізнається в тому, що її тривожить. Тож Юлії нерідко потрібен хтось, хто турбуватиметься про неї, оберігатиме від хвилювань.

Часто Юля буває вередливою, як дитина: вона нізащо не погодиться з тим, що її аргументи в суперечці виявилися слабшими, а у своїх проблемах вона схильна звинувачувати кого завгодно, та не себе. Разом з тим, Юлія дуже талановита й може досягти значних успіхів: варто тільки працювати над своїм характером і силою волі.

Юлія

Юлія Міщенко — українська співачка, лідер гурту «Таліта Кум»

Найкомфортніше Юлія почувається у сфері мистецтва: вона артистична, емоційна, а ще дуже любить читати. Якщо вона знайде собі роботу до душі, то життя її буде гармонійним і наповненим сенсом. З Юлі вийде чудова акторка, співачка, художниця чи письменниця.

А що можна стверджувати стовідсотково — так це те, що Юлія буде найкращою дружиною. У сім'ї вона підтримує лад і затишок, завжди виявляє гостинність і неймовірно смачно готує. Жіночна, лагідна, емоційна, довірлива, але мудра — ось така вона, Юлія.

Якщо хочеш привітати своїх знайомих Юль з іменинами, записуй: день янгола у них — 31 травня і 29 липня.

Юлія

Юлія Саніна — вокалістка українського гурту «THE HARDKISS»

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

62 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Юлія

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.