Олена

Олена

Олена Прекрасна, Олена Премудра й Альонушка зі слов'янських казок, Єлена Троянська з давньогрецьких міфів — ці персонажі запевняють нас: Олену неможливо забути чи пройти повз, не помітивши її. Це ім'я для дівчинки — красиве і доленосне водночас.

21 т. 0

Хоча про Олен ходять легенди, значення цього грецького імені досі достеменно не з'ясоване. Найпоширеніша версія каже, що ім'я Олена походить від слова «хеленос», що означає «світлий, сяючий».

Хто ж не чув про Єлену — найпрекраснішу жінку, смертну дочку Зевса, яка мимоволі стала причиною Троянської війни? Утім, відомі жінки з таким іменем трапляються не тільки у міфах, а й у реальній історії: наприклад, свята Єлена Константинопольська — мати римського імператора Костянтина Великого.

Олена значення імені

Акторка Діане Крюгер у ролі Єлени Троянської

Як бачиш, ім'я Олена поширене в різних країнах, тож і звучить по-різному: Єлена, Гелена, Елен. Неоднозначна ситуація з іменем Альона: століттями воно було народним, розмовним варіантом імені Олена, проте зараз юридично ці імена вважаються різними.

Які ж риси характеру притаманні Олені? Вона — не найстаранніша учениця: має гарну пам'ять, проте трошки ледача. У дитинстві та юності Оленка намагається здаватися більш дорослою і досвідченою, ніж є насправді. Вона хоче, аби всі вважали, що у знанні життя їй немає рівних. Тому Олені дуже важливо, аби її хвалили за ті цінні поради, які вона так любить давати.

Олена значення імені

Олена Пчілка (справжнє ім'я — Ольга Косач) – українська письменниця, мати Лесі Українки

Олена м'яка, лагідна, але самолюбна — ображається, якщо на неї не звертають достатньої уваги. Вона дружелюбна, проте все ж інтроверт: найбільше любить побути наодинці. Оленка вразлива, емоційна, а буває ще й вередливою — проте всі вважають, що це зворушливо і чарівно.

Дівчина вважає себе найпершою красунею і має гарний смак — тож розбирається у мистецтві і завжди стильно одягається. Вона любить елегантність і розкіш. Тож не дивно, що в Олени багато шанувальників, яких вона, однак, не сприймає серйозно.

Дізнайся значення імені Олена

Олена Теліга — українська поетка та літературний критик, а ще — трішки модель

Незважаючи на вразливу вдачу, Олена має сильну волю і вміє відстоювати свою незалежність. Одна з найбільших життєвих цінностей для неї — стабільність. Тож вона робить усе, аби зберегти постійність у всіх сферах життя — і на роботі, і в сімейному побуті. Не дивно, що вона не любить змін і має купу звичок, що з роками переростають у справжні буденні ритуали.

Дізнайся значення імені Олена

Олена Шоптенко — українська танцівниця, дворазова чемпіонка світу з бальних танців серед молоді, переможиця проекту «Танці з зірками»

Емоційність і закоханість Олени у мистецтво вказують на те, що вона досягне чималих успіхів, коли обере творчу професію — письменника, дизайнера інтер'єрів, режисера, актора, художника, психолога чи перукаря.

Хочеш привітати Олену з Днем янгола — зверни увагу на дати, коли вона святкує православні іменини: 28 січня, 19 березня, 3, 8 та 10 червня, 10 серпня, 17 вересня і 12 листопада.

Олена

Гелена Бонем Картер — англійська кінозірка, відома за фільмами «Чарлі і шоколадна фабрика» та «Гаррі Поттер»

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Олена

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.