Марія

​Марія

Корені цього красивого і благородного імені сягають глибокої давнини. Матір Ісуса Христа, Богородицю, звали Марією, тож ймовірно, стверджують вчені, ім’я має давньоєврейське походження.

17 т. 0

Гірка, печальна, або вперта — так різні науковці перекладають ім’я Марія українською мовою. Щоправда, православна традиція схиляється до версії «пані». Марія — ім’я інтернаціональне: французькою звучить Марі, англійською — Мері, а походить від староєврейського Міріам.

Мария Матиос

Марія Матіос (українська письменниця)

Які ж риси характеру притаманні дівчині?

Марійка — чуйна, спокійна і виважена. Ніколи не робить поспішних висновків. Обожнює няньчити маленьких дітей. На темперамент дівчини неабияк впливають образи Діви Марії та веселої, кмітливої Маші з казок та мультиків.

Марія Яремчук

Марія Яремчук (українська співачка)

Любить задушевні розмови й не уявляє свого життя без гумору. Ось чому її так люблять однолітки. Дівчина старанно вчиться у школі й сумлінно допомагає батькам по господарству. Ніколи не відмовить у помочі другу — надто вже вона співчутлива. Кращої подруги, аніж Марія, годі й шукати.

Марія Єфросиніна

Марія Єфросиніна (українська телеведуча)

Разом з Марією до класу заходить промінчик тепла. Елегантність і краса неймовірним чином поєднуються з добротою, відкритістю, розумом і тактовністю. Проте якщо з близькими Маша щира та милосердна, то до решти ставиться з відчутною прохолодою.

Дівчина важко переживає критику, навіть ненавмисну, зауваження на її адресу глибоко ранять Марію. Проте сильний внутрішній стержень дозволяє Марічці у разі необхідності, постояти за себе й дати відсіч будь-якому нахабі.

Мария Бурмака

Марія Бурмака (українська співачка)

Рішення приймає самостійно, не дослухаючись до порад інших. Не любить підпорядковуватись чужій волі, тому найкраще виявляє себе там, де не потрібно звітувати якійсь конкретній людині. Часто досягає успіхів у медицині, педагогіці, бізнесі, проте найкраще їй вдається професія берегині домашнього вогнища. Відмінні організаторські здібності роблять з Марії чудового керівника.

Марія Собко

Марія Собко (українська співачка)

Все життя дівчини — одвічна боротьба пристрасті з душевністю, зовнішньої строгості з внутрішньою теплотою. Другій половинці та дітям здатна присвятити всю себе. Іноді така надмірна любов переростає у фанатичну, і тоді за інтересами рідних Марія зовсім не помічає прагнень інших людей.

День Ангела Марійки святкують 8 лютого, 19 лютого, 25 лютого, 14 квітня, 20 червня, 22 червня, 4 серпня, 22 серпня, 11 листопада.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Марія

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.