Аліна

Аліна

«Благородна» — саме так з давньогерманської перекладається ім’я Аліна. Енергійна і непосидюча, Аліна вже щось як вигадає, то всім потіха. Від неї ніколи не почуєш скарг. Оптимізм, спорт і здоровий спосіб життя — три кити, що характеризують дівчинку.

19 т. 1

Аліна Завальська (українська співачка)

А ще Аліна — неймовірна фантазерка. До того ж обожнює похвалитися. Іноді їй притаманна самовпевненість або навіть зверхність.

Технікум, чи ліцей — не для неї. Закінчивши школу, дівчина вступає до університету (академії). Матеріал схоплює блискавично, проте навчається не на повну потужність — надто вже непосидюча.

Аліна Кукушкіна (російська актриса дубляжу, озвучувала мультфільм «Маша і Ведмідь»)

Тактовна, ввічлива, легко знаходить спільну мову з новими людьми. Однак даючи обіцянку, запросто може забути про неї вже наступної миті. Її небилиці такі захоплюючі та цікаві, що друзі залюбки роблять вигляд, що повірили.

Аліна Гросу (українська співачка)

Нерідко дівчині з таким ім’ям притаманний егоїзм. Вона допомагає людям, аби зайвий раз виділитися з натовпу. Аліні важливе визнання її таланту.

Артистична і весела, доросла Аліна обережно ставиться до вибору другої половинки. Часто намагається уникнути зайвої роботи, але якщо професія Аліни їй до душі, то швидко досягає висот.

Аліна Сандрацька (російська актриса театру і кіно)

Нерідко Аліна виявляє у себе поетичні здібності. Читання книжок — заняття якраз для неї. Любить подорожі та спілкування. Не дивно, чому її так часто відправляють у відрядження.

З грошима розлучається без зайвих думок. Від її кулінарних шедеврів рідні просто у захваті, проте Аліна зовсім не любить прибирати — ось чому на її робочому столі часто безлад.

Аліна Вітухновська (російська поетеса)Сумувати в її компанії не доведеться. Аліна не виносить сірих нудних буднів, тому завжди бере свято з собою.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Аліна

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

alina-avatar

Аліна Сисюк

Я знала тільку коротку інфлрмацію про ім'я свойе ! Але це ... ЗАХОПИЛО МЕНЕ !!!
13-03-2015