Олег

Олег

Олег — старовинне ім'я, що стало дуже популярним у 20-30-х роках минулого століття. Тоді не одна пара молодих батьків, розмірковуючи, як назвати сина, зупинялася саме на цьому імені. Звідки ж воно пішло і що означає?

27 т. 0

Існує цілих дві гіпотези про походження імені Олег. Одні науковці вважають, що воно має скандинавське коріння і походить від імені Гельґі, що означає «священний», «святий». А ось інші кажуть, що ім'я Олег — суто слов'янське, а значення його — «вільний», «той, хто звільняє».

Ти, звісно ж, пам'ятаєш з уроків історії легенду про віщого Олега, одного з перших руських князів, якому судилося загинути через власного коня? Ім'я Олег недарма було династичним у добу Рюриковичів: його власники — розумні, зосереджені, вміють відстояти власну думку.

Олег

Віщий Олег — легендарний київський князь. Автор ілюстрації — В.Васнєцов

У дитинстві, однак, Олегу легко нав'язати чужий вплив. Він швидко засвоює погані звички, тож у шкільний період батькам варто уважно стежити за тим, з ким дружить хлопчик та з кого бере приклад.

Олег — аналітик, має гострий розум і любить точні науки — наприклад, математику. Йому подобається порядок як у будинку, так і в стосунках із людьми. Тому сімейне життя в нього зазвичай стабільне й розмірене. Цікаво, що, хоча в молодого Олега закохується купа дівчат, він надає перевагу спілкуванню з друзями.

Олег

Олег Скрипка — український музикант, вокаліст, лідер гурту «Воплі Відоплясова».

Головні риси характеру, притаманні Олегу — це впевненість у собі та принциповість. Він продовжує наполягати на своєму, навіть якщо бачить, що не має рації. Олег впертий, працьовитий, зосереджений. Тож командувати ним чи тим більше принижувати не вийде — твердість його вдачі цього аж ніяк не дозволить.

Свої іменини Олег святкує 3 жовтня.

Олег

Олег Блохін — радянський футболіст, відомий український футбольний тренер

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

27 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Олег

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.