Олексій

Олексій

Хто ж не знає Олексія Поповича — розкішного богатиря, легендарного героя і вірного захисника всієї Русі? Гадаєш, мудрі слов’яни випадково обрали цьому образу саме таке ім’я? А от і ні! Олексій походить від давньогрецького слова «алекс», що означає «захисник». Про інші таємниці імені Олексій читай нижче. Далі — цікавіше!

12 т. 0

Алеша Попович

Олексій Попович (збірний фольклорний образ богатиря в слов'янському билинному епосі)

В дитинстві найбільшим авторитетом для хлопчика є його мати, яку він усіляко намагається захистити. Юний Олексій — не лідер, але однолітки з його думкою рахуються і найчастіше вважають правильною.

Мочанов Олексій

Олексій Мочанов (український автогонщик, автомобільний та автоспортивний журналіст,телеведучий, тест-пілот, співак)

Самовдосконалення для власників імені — мета всього життя. Вони легко досягають успіхів у всьому, за що беруться. Бізнес, наука, спорт — Олексію підкорюються будь-які вершини. Олексій — людина діла. Не любить витрачати час на зайві балачки. Честолюбство і наполегливість допомагають йому зайняти бажане положення в суспільстві.

Олексій Душка

Олексій Душка ( український журналіст, телеведучий)

Зазвичай Олексій — особистість яскрава. Поступливий у дрібницях, під час вирішення серйозних питань Льоша будь-що намагатиметься довести правильність власних поглядів.

Зимові власники імені дещо вперті і часто замкнуті в собі. Весняні ж, навпаки, щирі, добродушні, залюбки спілкуються з друзями, проте з крапелькою ліні в душі. Активні літні Олексії легкі на підйом, перевагу віддають творчим заняттям. А от осінні — справжні трудоголіки, їхнє кредо: «Спокій та врівноваженість».

Алексей Смирнов

Олексій Смірнов (радянський актор театру і кіно, артист)

У професійній діяльності Олексії найчастіше обирають творчі стежки (акторська, журналістська діяльність, художнє мистецтво) або технічні спеціальності. В роботі Олексій демонструє старанність і навіть незамінність. Це той, про кого кажуть: «Він на своєму місці!»

Алексей Макаров

Олексій Макаров (російський актор театру і кіно)

Характер Олексія можна назвати майже ідеальним: спокійний, турботливий, люблячий і працьовитий. Хоча іноді аж занадто слідкує за чистотою і охайністю, чим може дратувати свою другу половинку. Через усе життя Олексії несуть любов до батьків, таку ж прихильність і турботу проявляють і до власних дітей.

День Ангела Олексії святкують 25 лютого; 30 березня; 7 травня; 2 червня; 18 жовтня; 6 грудня.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Олексій

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.