Вікторія

Вікторія

Як назвати дівчинку, якщо вона схожа на справжню принцесу? Ім'я аристократок, королев, ба навіть богинь — Вікторія. Неймовірно популярне, владне, переможне: що ще можна сказати про це ім'я та його щасливих власниць?

21 т. 0

У римській міфології Вікторія — богиня перемоги. І це не дивно, адже походить це ім'я з латинської мови і перекладається як «переможиця».

Спокуса дати комусь таке ім'я величезна, чи не правда? Воно ніби створене для європейських королев, імператриць і принцес! Та цим усе не обмежується: скільком географічних об'єктам пощастило мати назву Вікторія! Водоспад та озеро в Африці, ріка й пустеля в Австралії, гора в Папуа-Новій Гвінеї... Ботаніка теж не відстає: на честь англійської королеви Вікторії назвали рід водних рослин, а ще — сорт садової суниці.

Англійська королева Вікторія

А ось і вона — легендарна англійська королева Вікторія, на чию честь цілу епоху назвали вікторіанською!

Ім'я Вікторія дуже поширене за кордоном. У нас її ласкаво називають Вікою, а ось у західних країнах нерідко використовують звертання Торі.

Які ж риси характеру притаманні дівчатам з таким особливим іменем? У дитинстві вони — таткові дочки. Маленькі Вікторії дещо повільні, лідерами у компанії вони стають рідко. Вони спокійні й не надто балакучі.

Вікторія Бекхем — англійська співачка

Вікторія Бекхем — англійська співачка, танцівниця, модель, акторка і дизайнер

Юна Вікторія стає більш енергійною, починає більше спілкуватися і звертати на себе увагу. Втім, глибоко в душі вона залишається сором'язливою і не зовсім упевненою в собі. Тим не менше, Віка намагається приховати від усіх свої слабкі риси: вона чудово стежить за собою, стильно вдягається, а іноді може вразити всіх навколо своїм екстравагантним виглядом.

Невпевненість у собі подеколи підводить Вікторію і в професійній сфері: вона може активно і натхненно робити свою справу, та після критики з боку керівництва втрачає запал і замикається в собі. Тому Вікторії найкомфортніше буде обрати таку професію, яка не потребує постійної взаємодії з людьми і де результат залежить у першу чергу від неї. Мистецтво — ось її покликання.

Вікторія Ковальчук — львівська художниця-графік

Вікторія Ковальчук — львівська художниця-графік, ілюстраторка дитячих книжок. Праворуч — одна з її робіт

Які ж хлопці подобаються Вікторії? Сказати справді складно: свою другу половинку вона обирає надзвичайно прискіпливо! Вимоги до майбутнього чоловіка в неї ох які високі. Та коли вона вже знайде того єдиного, то повністю перевтілиться: стане впевненою, довірливою, щирою, а заради коханого буде готова на будь-які жертви.

Свої іменини Віка святкує 12 і 23 березня, 29 квітня, 8 травня, 12 вересня, 24 жовтня, 17 листопада і 23 грудня.

Вікторія Польова — українська композиторка

Вікторія Польова — українська композиторка

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Вікторія

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.