Валерій

Валерій

Якщо я запитаю, яке чоловіче ім'я здобуло справжню славу в рекламі й на телебаченні, Ти, мабуть, хитро усміхнешся і скажеш: «Валєра!». Що ж, саме про нього я й розповідатиму. Дізнавайся про значення імені Валерій та характер його господарів!

21 т. 0

Ім'я Валерій походить від латинського слова «valeo»«сильний, здоровий». Тож не дивно, що у давньоримській міфології бога війни Марса називали «Валеріус». У різних країнах ім'я Валерій має різні варіанти: Валер'ян, Валеріуш, Валеріо, Валері.

Бадьорий, міцний, здоровий — звісно ж, ім'я з таким значенням просто-таки мусило стати популярним. Тож коли батьки вирішують, як назвати сина, з великою ймовірністю вони оберуть саме ім'я Валерій! Цікаво, чи дізнаються вони перед тим, які риси характеру притаманні маленьким Валерчикам?

Валерій Лобановський

Валерій Лобановський — видатний радянський та український футбольний тренер

Бо ж ці малюки — справжні бешкетники! Енергія б'є в них через край, тож батькам завжди є за що хвилюватися. Малий Валера далеко не завжди слухняний, зате який ініціативний! У галасливій хлопчачій компанії він неодмінно буде лідером.

Валерій — активний, сміливий, не страждає від комплексів, та й стреси йому не страшні. Втім, попри чудові організаторські здібності хлопця, спілкуватися з ним не завжди легко: інколи він стає дуже іронічним та ущипливим. А ось «шпильки» у власну адресу Валерій переживає досить гостро: бо ж самолюбство у юнака дуже навіть високе. Він хоче усім подобатися й бути у самісінькому центрі подій.

Валерій Шевчук

Валерій Шевчук — український письменник-шістдесятник, літературознавець

До своєї мети Валерій іде впевнено, змітаючи всі перешкоди на шляху. Він не зраджує своїм принципам та ідеалам, тож і до компромісу з ним дійти ой як важко! Валерій вірить у справедливість, тож обман чи хитрощі з боку близьких людей стануть для нього важким ударом.

Закохатися у Валеру — легко і просто! Він привабливий, має почуття гумору, майстерно виходить із незручних ситуацій, а головне — вміє залицятися до дівчат. Проте дружину Валерій обирає довго і старанно, та й узагалі за природою своєю він — однолюб. Тож, знайшовши нарешті свою кохану, стає зразковим сім'янином.

Валер'ян Підмогильний

Валер'ян Підмогильний — український письменник і перекладач, представник «розстріляного відродження»

А які ж у Валери захоплення та здібності? Дивно, але він, як виявляється, дуже «домашній». Тож любить читати, колекціонувати щось чи просто посидіти за комп'ютером. А ось щодо професій, то зі своєю енергійністю та цілеспрямованістю Валерій може стати ким завгодно. Та, звісно ж, найбільших успіхів досягне у тій сфері, яка справді буде йому подобатися — чи це мистецтво, чи точні науки, чи спорт. Є в нього здібності й до акторської професії, і до підприємницької діяльності. З Валерія може вийти й непоганий дизайнер, модельєр чи архітектор.

Свої іменини Валерій святкує 22 березня, 6 травня, 7 і 20 листопада.

Валерій Харчишин

Валерій Харчишин — український рок-музикант, фронтмен гурту «Друга ріка»

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Валерій

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.