​Іван

«Іванко, Ти, Іванко, сорочка вишиванка…» Герой численних українських казок, пісень, легенд та переказів, Іван завжди постає перед нами сміливим, хоробрим, кмітливим парубком з відмінним почуттям гумору. Не даремне це чи не найпопулярніше ім’я у всьому слов’янському світі. А що ж означає слово Іван, і які таємниці ховаються в цьому простому і красивому імені?

21 т. 0

Ім’я Іван має древньоєврейське походження та означає «Милість Божа». У хлопчиках з таким іменем сплелися найрізноманітніші риси характеру: то вони добрі й слухняні, то враз стають розбишакуватими бешкетниками.

Друзі цінують Івана за надійність, силу волі та вміння прощати. Якщо Іван береться до справи, то неодмінно доведе її до кінця.

Іван Франко

Іван Франко (український письменник, поет, перекладач, громадський діяч, публіцист)

Іванів характер гнучкий, мов пластилін. Він запросто може потрапити в погану компанію, й з такою ж легкістю стати кращим учнем школи. Тож батьки мають добре постаратися, аби скерувати здібності Івана в правильне русло.

Іван Дорн

Іван Дорн (український співак і телеведучий)

Оселя Івана завжди відкрита для гостей, адже Іван залюбки розділить вечір з веселою гучною компанією.

Зовсім не боїться труднощів. Стиснувши зуби міцніше, добивається свого за будь-яку ціну. До мети Іван йде напролом. З задоволенням візьметься навіть за найважчу роботу, тому визначити найсприятливіші сфери діяльності для Івана складно. Він може знайти себе в ролі директора, актора, слюсаря і навіть домогосподарки.

Иван Мазепа

Іван Мазепа (український військовий, політичний і державний діяч, гетьман війська Запорозького)

Природні лінощі і надмірна доброта частенько заважають Іванові будувати стосунки з протилежною статтю. Найкраще Іванові підійде дружина-лідер, яка все вирішить за нього. Близькі люди в захваті від спілкування з Іваном, адже зазвичай власник імені розумний, всебічно розвинутий, обачний, вміє слухати і чути співрозмовника.

Іван Нечуй-Левицький (український письменник, публіцист)

Дні Ангела Івани відзначають щомісяця. Ось деякі з них — 2 січня, 12 лютого, 18 березня, 12 квітня, 1 травня, 6 червня, 11 липня, 14 серпня, 20 вересня, 10 листопада, 23 грудня.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.