​Олександра

​Олександра

Бажаєш дізнатися всі загадки імені Олександра? Пустунчик розповість про походження імені, розкаже про риси характеру, притаманні його власницям , а ще покаже знаменитостей на ім’я Олександра.

59 т. 0

Ім’я Олександра має грецьке коріння і означає «хоробра захисниця». Ось чому дівчинці так часто притаманні чоловічі риси характеру. А й справді, значення імені Олександра говорить саме за себе: надійна, цілеспрямована, впевнена в собі та наполеглива. Ім’я, що походить від чоловічого Олександр, увібрало у себе найкращі риси протилежної статі.

Александра Брекенридж

Олександра Брекенрідж (американська акторка)

Батькам не по заздриш, якщо Сашка — єдина дитина в сім’ї. Ця непосидюча і вперта бешкетниця вмить переверне все з ніг на голову. Гратись і ділитися з іншими дітьми Олександру не примусиш нізащо.

До домашніх обов’язків береться неохоче. Як тільки вдома зайде мова про генеральне прибирання, Саша раптово може «прихворіти». Та от парадокс. У малознайомій компанії, чи в гостях, її трудолюбству немає меж!

Даддарио Александра

Олександра Даддаріо (американська акторка)

У школі природна стійкість і твердість характеру допоможуть Олександрі досягти неабияких успіхів у спорті. Навчається дівчинка гарно, та лише тоді, коли сама вирішить, що їй це конче необхідно.

На перший погляд, Олександра замкнута і потайна. Їй складно знайти спільну мову навіть з мамою. Але насправді Саша довірлива і справедлива. Хитрувати з нею не варто. Принципова Олександра не пробачить навіть найменшої брехні. Вона сама щира з людьми і цього ж вимагає від інших.

Олександра Николаенко

Олександра Ніколаєнко (українська топ-модель, телеведуча, акторка)

Товаришує частіше з хлопцями, і в їх компанії почуває себе у своїй тарілці. Подорослішавши, Саша немов розцвітає: стає відкритою та дружелюбною. А закохавшись, звільниться від притаманних їй лінощів.

Олександри зазвичай знають, чого хочуть від життя. Для початку — це вища освіта, далі—престижна робота, і лише потім — шлюб.

Александра Меркулова

Олександра Меркулова (російська гімнастка)

Олександра обожнює подорожі. Вік-енд у палатці, поїздка за місто, похід у гори — ось який відпочинок Саші до душі. А ще Олександра у захваті від переглядів футболу — чоловікові пощастить мати таку активну дружину.

День Ангела Олександри відзначають 2 квітня, 6 і 31 травня, 26 червня, 17 липня, 19 листопада.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

59 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

​Олександра

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.