Сніжана

Сніжана

Ніжне і ласкаве, та водночас холодне і неприступне ім'я Сніжана наділяє своїх власниць м'якістю зимового снігу і непередбачуваністю хуртовини. Нічого дивного, адже Сніжана з болгарської так і перекладається — «біла, немов сніг»...

37 т. 0

Сніжка, Сніжанка, Жанночка — зменшувально-пестливі форми імені Сніжана щоразу переносять нас до зимового царства, де все навколо кришталево чисте і грає сріблястим інеєм.

Інакше як Снігуронькою власницю імені Сніжана не назвеш, адже саме так трактують його дослідники. Ім'я Сніжана — слов'янське і походить від слова «сніг». Ось чому так часто Сніжанами називають дівчаток, які народилися взимку.

Сніжана — дівчинка вразлива, її легко образити і довести до сліз. А все тому, що володарка імені сприймає все аж надто близько до серця. Сніжани часом настільки самовіддані, що, дбаючи про інших, геть забувають про себе.

Сніжана Онопко — українська супермодель.

Сніжана Онопко — українська супермодель.

У школі Сніжана не виділяється прагненням до навчання, але гуртки з в'язання, плетіння, вишивання — її коник. За улюбленою справою Жанна може сидіти годинами.

Як правило, господиня імені боїться самотності, тому завжди прагне оточити себе людьми і обзавестися друзями. Будь то самостійна робота, курсова або важливий проект — якщо Сніжана працює в парі, успіх гарантований!

Сніжана — натура чуйна і тонка. Дівчині вкрай потрібно розуміти, що її люблять і вважають найкращою. В іншому випадку вона може злетіти з котушок: розплакатися і нагрубити.

Сніжана Єгорова — українська телеведуча та актриса.

Сніжана Єгорова — українська телеведуча та актриса.

Зимові Сніжани ініціативні і енергійні. Цілеспрямованість — одна з головних рис їхнього характеру. Літні навпаки — імпульсивні і легковажні, схильні до необдуманих вчинків.

Проте властиве усім Жаннам відчуття обов'язку і відповідальності за доручену справу, приносить власницям імені швидке просування в кар'єрі.

Сніжана Малович — екс-міністр юстиції Сербії.

Сніжана Малович — екс-міністр юстиції Сербії.

Похвала відкриває Сніжані друге дихання. Задоволена собою, дівчина з трепетом і натхненням береться за нові проекти і видає свіжі ідеї. Але на критику господиня імені реагує особливо гостро — надовго засмучується і картає себе.

Сніжана Берич — сербська співачка.

Сніжана Берич — сербська співачка.

Сніжана — прекрасна дружина, господиня, любить приймати гостей, але от зі свекрухою у неї стосунки не складаються. Через це в сім’ї виникають часті конфлікти.

Відкритість, тактовність і самолюбство дозволяють власниці імені знайти професію журналіста, моделі, перукаря або косметолога.

Імені Сніжана немає в святцях, а отже, іменини Сніжани не відзначають. Але якщо у Тебе є знайома з іменем Сніжана, можеш привітати її в день першого снігу. Саме таке ім’я давали дівчаткам, які народжувалися з настанням справжньої зими.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

37 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Сніжана

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.