День Петра і Павла

День Петра і Павла

12 липня — день усіх Петриків і Павликів. Тому я щиро вітаю усіх, хто носить такі прекрасні імена або ж має родичів, яких так звати. Пишайтеся своїми іменами, і хай вони принесуть вам щасливу долю, вдачу і успіхи у житті!

8 300 0

Адже вам є з кого брати приклад: Петро Конашевич-Сагайдачний, Петро Чайковський, Петро Могила, Павло Полуботок, Павло Глазовий, Павло Загребельний — і це далеко не повний перелік.

    

Хочете дізнатися більше про Петриків і Павликів? Може, у цих описах ви впізнаєте своїх знайомих?!

І так, — досить чуйна, добра, мила дитина. Він завжди прийде на допомогу і не лише батькам, братикам чи сестричкам, а й друзям і просто знайомим. Павлик ніколи не переступить через заборону. Від нього завжди можна отримати бажане співчуття і співпереживання. Він як ніхто знає ціну таємницям і ніколи не порушить даного ним слова. Крім того, Павло дуже працьовитий і надійний.

А тепер пропоную вам познайомитися з . Ім'я грецького походження і означає воно «кам'яна брила». Хлопчика на ім'я Петрик можна охарактеризувати так: надзвичайно допитливий, музично обдарований, здібний до навчання. Має досить розвинуті якості лідера, цінує вірність і відданість.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

8 300 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День Петра і Павла

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.