Єлизавета

Єлизавета

Єлизавета… Ім’я королев та принцес, аристократок і справжніх леді. Кілька століть тому Єлизаветами прийнято було називати своїх доньок лише представникам бомонду. Чим же цікаве це вишукане ім’я та що спільного у його прекрасних власниць?

35 т. 0

Ельза — королева Еренделу

Ельза — королева Еренделу, героїня мультфільму «Холодне серце».

Значення імені Єлизавета — «та, що шанує Бога», «обітниця Господу». Ім’я має давньоєврейське походження.

В дитинстві Лізонька — дівчинка непосидюча та вкрай активна. Нізащо не всидить і хвилинки на місці, й тим більше не стане виконувати чужі вказівки. Рідні, не в змозі впоратися з малою пустункою, частенько називають її вертким бісеням, та варто Лізі всміхнутися — і всі просто тануть від її чарівності та дитячої безневинності.

Графиня Єлизавета Іванівна Милорадович

Графиня Єлизавета Іванівна Милорадович (у дівоцтві Скоропадська) — українська громадська діячка і меценатка. Тітка гетьмана Павла Скоропадського.

В класі Ліза — головна витівниця. Вже щось як вигадає — хоч стій, хоч падай. Товариська і весела, дівчинка настільки допитлива, що за компанію з подругами відвідуватиме безліч гуртків одночасно, аби тільки не нудьгувати вдома. Часто захоплюється в’язанням, тож домашні ляльки без святкового вбрання точно не залишаться.

Єлизавета Валуа

Єлизавета Валуа — французька принцеса і королева Іспанії, третя дружина короля Іспанії Філіпа ІІ.

Однолітки люблять дівчинку за вміння підтримати і вмить підняти настрій. Проте Ліза живе з відчуттям, що її недооцінюють, і в цьому глибинна причина її сварок з близькими. Бажання звернути на себе увагу та заслужити загальну любов нерідко призводить до необдуманих вчинків, про які потім доведеться жаліти.

Єлизавета Глінська

Єлизавета Глінська — український кухар-кондитер, переможниця ток-шоу «Майстер-Шеф-2».

Вдома Єлизавета найніжніша дружина і найтурботливіша донька, та варто лиш їй потрапити в жіночий колектив, як Ліза перетворюється на холоднокровного дипломата з лідерськими якостями.

Дати волю почуттям, розплакатися на роботі чи в школі — не про Лізу. Життєрадісна та чуттєва, Єлизавета все ж на перше місце ставить витримку, розум та вміння контролювати себе.

Єлизавета ІІ

Єлизавета ІІ (Елізабет Александра Мері Віндзор) — королева і голова держави Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, голова держави в країнах Британської Співдружності.

Зазвичай власниці імені — надзвичайно привабливі та комунікабельні. Легко знаходять підхід до людей. У родині прагнуть створити затишок і комфорт.

Кар’єра для Лізи — не головне. Втім це не означає, що Єлизавета — пасивний співробітник. Навпаки — дівчина здатна досягнути найвищих щаблів професійного розвитку, однак найбільше в житті цінує теплі сімейні стосунки. Часто обирає професію педагога, теле- або радіоведучої, акторки.

День Ангела Єлизавети — 5 лютого, 18 липня, 12, 18 вересня, 4, 14, 20 листопада, 31 грудня.

Елізабет Тейлор

Елізабет Тейлор — англо-американська актриса.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

35 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Єлизавета

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.