Софія

​Софія

Софія… Скільки в цьому слові краси та величі! Не дивно, адже значення імені Софія — мудрість.

18 т. 6

На Русі ім’я Софія почали вживати з ХІІІ століття. До того ж, найчастіше Софійками називали своїх доньок аристократи. Ось чому це ім’я давньогрецького походження кочувало від династії до династії.

В дитинстві Софієчка — невгамовна балакуха. Її байок та неймовірних історій годі й переслухати. Дівчинка — справжній енерджайзер, ні хвилини не всидить на місці. Прекрасно вливається в нову компанію. Це лише на перший погляд вона сором’язлива і закрита, та вже за годину-другу незнайомці просто тануть перед її розкутістю та наївною дитячою чарівністю.

София Буш

Софія Буш (американська акторка кіно і телебачення)

Слово «Треба» для Софії — закон. Тому в школі дівчинка вчиться добре, та ще й встигає брати участь у всіх шкільних змаганнях, вікторинах та святах. Компанійська і відверта, Софія ніколи не відмовить у допомозі та нізащо не скаже надокучливому співрозмовнику «Досить!». Чуйність та делікатність — вірні товариші Софії протягом усього життя.

София Ротару

Софія Ротару (радянська та українська естрадна співачка, актриса)

Рішуча і активна, Софія здатна на героїчні вчинки. Полюбляє авантюри, тож не дивуйся, якщо дівчина запропонує Тобі щось неординарне, приміром, стрибнути з парашуту.

Соня — вірний друг. З однокласниками в неї найчастіше добрі стосунки, адже дівчина має неоціненний дар знаходити компроміс у будь-якій ситуації.

Софи Лорен

Софі Лорен (італійська актриса і співачка)

Власниці імені Софія обожнюють компліменти. Кохані мають засипати Софійок красивими словами — це, на їх думку, невід’ємна частина стосунків.

Софи Марсо

Софі Марсо (французька кіноактриса, кінорежисер і співачка)

Софійки зазвичай добрі кулінари і люблять приймати гостей. Діти від них просто в захваті. Ще б пак, хто може встояти перед її цікавими розповідями та захоплюючими іграми, які Софія вигадує просто «на ходу».

Софія Вергара

Софія Вергара (колумбійська актриса, телеведуча, модель)

Доросла Софія розраховує лише на власні сили і всього досягає сама. Колеги люблять дівчину за відповідальність і добродушність, тож частенько розповідають їй про свої проблеми та негаразди. Підтримати людину і дати розумну пораду — для Софії справа честі.

Софії відзначають День Ангела 30 вересня та 1 жовтня.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 6

оцінити публікацію

Додатив замітки

Софія

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Luchik1-avatar

Соня Стороженко

КЛЁВО!!!
13-06-2016
Luchik1-avatar

Соня Стороженко

КЛЁВО!!!
13-06-2016
Luchik1-avatar

Соня Стороженко

КЛЁВО!!!
13-06-2016
Luchik1-avatar

Соня Стороженко

КЛЁВО!!!
13-06-2016
Luchik1-avatar

Соня Стороженко

КЛЁВО!!!
13-06-2016
Показати попередні(1)