Тетяна

Тетяна

«Щастя людини — в її руках!» — вважає Тетяна і самовпевнено йде до своєї мети. Твердий характер і сила волі роблять з неї чудового лідера. Для батьків їх активна донька — справжнє випробування, проте втихомирити дівчинку можна, направивши її нестримну енергію в правильне русло. Гурток шиття, кулінарія, танцювальна або спортивна секція — те що треба!

14 т. 0

Тетяна Денисова (український хореограф)

Існує версія, що ім’я Тетяна бере свій початок з давньогрецької мови. Якщо це так, то значення імені Тетяна — засновниця, упорядниця. Проте деякі дослідники твердять, що ім’я походить від латинського слова «Татиус» (ім’я одного з сабинських царів).

У 18 ст. ім’я Тетяна було популярним і використовувалось виключно серед дворян. Це вже пізніше ім’я «увійшло в маси».

Тетяна Ліберман (Тіна Кароль) (українська співачка)

Годинами витати в небесах, будуючи повітряні замки — заняття не для Тетяни, вона віддає перевагу рішучим діям. По життю дівчина — переконаний оптиміст. Її прагнення нав’язати свою думку оточуючим може спровокувати низку сварок та конфліктів, тож тут, як ніколи, згодиться бездоганне почуття гумору, притаманне дівчині. Саме щирий сміх допомагає дівчині уникнути неприємностей.

Тетяна Кравченко (українсько-російська актриса)

Дружелюбна і комунікабельна Тетяна все ж намагається підпорядкувати собі товаришів. Тонко відчуває атмосферу в колективі, і ніколи не стоїть осторонь чужих проблем. Обережна та емоційна, доросла Тетяна — неперевершена господиня. Однак роль лише домохазяйки їй не до душі, вона бажає громадського визнання та успіху.

Тетяна Арнтгольц (російська актриса театру і кіно)

З кар’єрою у Тетяни зазвичай не виникає проблем, хоч це і не приносить їй справжнього щастя. Ось чому їй потрібно краще прислухатися до думок та почуттів близьких їй людей — саме в колі сім’ї дівчина може знайти бажані затишок, спокій та задоволення.

Тетяна рідко дослухається до порад інших. При цьому дівчина — прекрасний організатор, громадський діяч та адміністратор. Діти люблять Тетяну, цінують її талант спілкуватися, тому з неї виходить ще й хороший вчитель. У колі рідних Тетяна кожному дарує відчуття впевненості у завтрашньому дні, об’єднує та переконує: «Ти в цьому світі не один!»

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Тетяна

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.