Микола

Микола

Микола… Це ім’я нагадує нам про Святого Миколая, безмежного добродія та улюбленого чарівника всіх дітей. Проте у перекладі з грецької Микола не такий вже й безневинний, як може здатися на перший погляд. «Переможець народів» — ось що воно означає. Давай дізнаємось, які таємниці приховує ім’я Микола та подивимось на видатних людей з цим іменем.

13 т. 0

В дитинстві Микола активний та сміливий хлопчик. Майже не має проблем зі здоров’ям. Рідні та вчителі обожнюють Колю — піди пошукай таку виховану та слухняну дитину. Можливо, саме тому Микола обділений увагою батьків.

Микола Вересень

Микола Вересень (справжнє ім’я Микола Ситник): український журналіст, телеведучий, громадський і політичний діяч, актор

У кмітливості хлопчику немає рівних. Всі шкільні предмети Микола готує однаково добре, не виділяючи якогось одного. Труднощі воліє долати самостійно. Спортивний Микола любить працювати руками, і ніколи не відмовиться підзаробити.

Николай Тищенко

Микола Тищенко (український ресторатор, меценат, спортсмен)

Дружелюбний і щирий Микола простий у спілкуванні з друзями і колегами. Але коли чоловік просувається по службових сходинках, то поступово перетворюється на маленького царька і стає агресивним. Його легко розгнівити і вивести з себе. Втім запальний Микола потім довго картає себе за хвилини слабкості.

Микола Хвильовий

Микола Хвильовий (справжнє ім’я Микола Фітільов): український прозаїк, поет, публіцист. На фото з дружиною Юлією Уманцевою та пасербицею Любою.

Миколин дім — його фортеця. У благоустрій оселі вкладає всі сили. Тож якщо дівчина бажає собі запасливого чоловіка, їй варто звернути увагу саме на Миколу.

Признання коханій Миколи не відкладають на потім. В сердечних справах рішучі власники імені зовсім не звертають уваги на думку інших — діють за покликом серця. Ревниві.

Микола Лисенко (український композитор, піаніст, диригент, педагог, збирач пісенного фольклору, громадський діяч)

В дітях душі не чує. Задовольняє усі прохання та забаганки. Другу половинку обирає не лише за зовнішністю: велику увагу приділяє розуму та внутрішнім якостям.

День Ангела Миколи святкують 22 травня, 19 грудня і т. д.

Микола Басков (російський співак)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Микола

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.