Андрій

Андрій

Чудова новина для всіх Андріїв — Пустунчик відкриває таємницю Вашого імені. У перекладі з давньогрецької мови ім’я Андрій означає «мужній». Які ж риси характеру притаманні Андріям та хто з відомих людей може похизуватися цим ім’ям? З задоволенням розповідаю.

10 т. 0

Маленькі Андрії — невиправні мрійники. Вони годинами можуть складати конструктор, уявляючи себе великими інженерами чи будівельниками, а потім з такою ж пристрастю бігати по квартирі, зображаючи літак або спритного індіанця.

В дитинстві Андрійко нічим не вирізняється серед однолітків. Та пройде час, і раптом виявиться, що він і спортивну школу закінчив, і в житті влаштувався краще, ніж затятий відмінник з класу.

Андрій Шевченко

Андрій Шевченко (український футболіст)

Друзі гадають, що внутрішній світ Андрія видно як на долоні, проте які пристрасті насправді вирують у хлопця всередині, іншим не дізнатись ніколи —
сокровенні таємниці Андрій тримає під сімома замками.

Зимові Андрії як правило обирають творчі професії (актора, режисера, художника). Осінні — більш пунктуальні та зібрані — йдуть стежками точних наук або створюють власний бізнес. Весняні та літні часто серйозно займаються спортом або гуманітарними науками.

Андрій Джеджула

Андрій Джеджула (український шоумен, теле- і радіо-ведучий, актор театру і кіно)

Імпульсивний і непередбачуваний Андрій часто дивує колег несподіваними вчинками — ніхто й гадки не має, що цьому відчайдухові спаде на думку наступної миті. Артистизм та егоїзм допомагають власнику імені досягти бажаної мети, навіть ціною почуттів близьких йому людей.

Андрії зазвичай мають завищену самооцінку і вважають себе центром Всесвіту, тож щиро дивуються та обурюються, коли увага оточуючих прикута не до їхньої персони.

Андрій Бідняков

Андрій Бідняков (український телеведучий та актор)

Андрій обожнює компліменти та лестощі. Чуттєвий та впевнений у власних силах, Андрій знає собі ціну, тож у стосунках з чарівною половиною людства великодушно дозволяє дівчатам самим завойовувати його серце.

День Ангела Андрії святкують 17 липня, 23 вересня, 13 грудня і т. д.

І наостанок маленька порада новоспеченим батькам: досі вагаєтеся, як назвати сина? Оберіть для нього милозвучне і лаконічне ім’я Андрій, і хлопчик неодмінно здивує Вас сміливими досягненнями.

Андрій Чернишов

Андрій Чернишов (російський актор театру і кіно)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Андрій

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.