Данило

Данило

Як назвати сина, щоб його ім'я зберігало таємницю давніх часів, і водночас звучало небанально і цікаво? Моя пропозиція — Данило! У цій статті я розповім про значення цього імені, а також про особливості характеру його власників.

59 т. 1

Данило — розмовна форма біблійного імені Даниїл. А воно, у свою чергу, перекладається з івриту як «Бог мій суддя». Отже, ім'я Даниїл, як і, наприклад, Ілля — теофорне (містить у собі слово «Бог»).

Який же він — Данило? Чого можна очікувати від людини з таким іменем? У дитинстві він спокійний, слухняний і добрий, любить спілкування та рухливі ігри. Характером зазвичай вдається в маму. Данило дружелюбний, вміло підтримує розмову, розкуто поводиться у великій компанії. Яскрава особливість Данила — гостра реакція на неправду: хлопець завжди відстоює чесність і справедливість.

Князь Данило Галицький

Данило Галицький — руський князь, правитель Галицько-Волинського князівства.

Данило — зосереджений, спокійний, цілеспрямований. Якщо він чогось не розуміє, намагається розібратися сам. Якщо вже почав якусь справу — доводить її до кінця. Він — не з тих людей, які яскраво виражають будь-які емоції — чи то позитивні, чи то негативні. Данило стриманий і поміркований.

Однак інколи стриманість і неконфліктність Данила впливають на його життя негативно: він може почуватися невпевнено в оточенні незнайомих людей, часто переживає внутрішні конфлікти і відчуває незадоволеність собою.

Гетьман Данило Апостол

Данило Апостол — гетьман Війська Запорозького, голова Гетьманщини на Лівобережній Україні.

Оскільки Данило схильний до самоаналізу й самовдосконалення, йому підійде професія психолога. Не менших успіхів він досягне і в мистецтві чи науковій роботі. А ось організатор із Данила не найкращий — йому краще працюється під керівництвом сильної людини.

Дружиною Данила має шанси стати жінка, з якою він відчуватиме душевну близькість. Найбільше у представницях протилежної статі йому подобається не зовнішність, а спільність інтересів.

Свої іменини Данило святкує 2 січня, 1 березня, 17 березня, 20 квітня, 12 вересня, 4 жовтня та 24 грудня.

Писатель, поет Даниїл Хармс

Даниїл Хармс — російський письменник і поет, прозаїк, драматург.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

59 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Данило

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

danilo-avatar

Даниил Турчин

Паxоше на меня
12-03-2021