Ілля

Ілля

Які таємниці приховує у собі коротке та милозвучне ім'я Ілля? Читай цю статтю і дізнавайся про походження та значення імені Ілля, а також про особливі риси характеру його власників.

39 т. 0

Ім'я Ілля походить від староєврейського біблійного імені Eliyahu та перекладається як «Мій Бог — Єгова». Таким чином, Ілля — теофорне ім'я (теофорними називають імена, які включають слово «Бог» чи ім'я Бога).

Іншомовні аналоги імені Ілля Ти точно чув: так, в англійців це Елайджа, а в німців — Еліас. А українці інколи називають Іллю ще й Ільком.

Ілля Рєпін — видатний художник

Ілля Рєпін — видатний українсько-російський художник, майстер портрету, історичних та побутових сцен.

Як же поводить себе хлопець, якого назвали Іллею? Які риси характеру йому притаманні? З самого дитинства він любить допомагати своїм близьким: батьки завжди можуть розраховувати на хлопчика, коли потрібно попрацювати на дачі, щось відремонтувати чи завершити домашні справи.

Ілля — майже ідеальний син, з яким не буває особливих проблем. Єдине зауваження: хлопець може легко піддатися поганому впливу нових знайомих, тому батькам варто стежити за тим, чи розсудливо він обирає друзів.

Ілля Мечников — відомий український вчений-біолог

Ілля Мечников — відомий український вчений-біолог, один з основоположників еволюційної ембріонології, імунології та мікробіології.

А взагалі Ілля — товариський, добрий, веселий. З ним приємно спілкуватися, він легко вливається у компанію. У його характері багато жіночих рис: саме тому друзі й родина завжди відчувають його відданість і підтримку. А от відкривати перед іншими власний внутрішній світ Ілля не поспішає.

Свою кохану Ілля обирає ретельно. А одружується тільки тоді, коли впевнений у тому, що зможе повністю забезпечити майбутню сім'ю. Отже, у подружньому житті на його обраницю чекає надійність і захист.

Ілля Лагутенко — рок-музикант, лідер гурту «Мумій Троль

Ілля Лагутенко — радянський і російський рок-музикант, лідер гурту «Мумій Троль».

У якій професії Ілля проявить себе якнайкраще? Йому буде комфортно на посаді, яка не пов'язана з організаторською діяльністю. Ілля стане чудовим лікарем, письменником чи перекладачем.

Свої іменини Ілля святкує:

  • 1 січня (святий покровитель Ілля Муромець);
  • 27 січня (святий покровитель Ілля Синайський);
  • 2 серпня (святий покровитель Ілля Пророк).

Ілля Стронґовський — український поет

Ілля Стронґовський — український поет, перекладач, дизайнер.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

39 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ілля

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.