Найпопулярніше слово в світі

Найпопулярніше слово в світі

Лаконічне і зручне, це слово знають навіть малюки. Лінгвісти з усієї планети провели ряд досліджень та з’ясували, що найпопулярнішим словом на Землі є англійське «ОК». Ним користуються майже у всьому світі.

17 т. 4

Звідки ж взялося це облюбоване людством слівце? Все почалося з 1839 року. «Ок» вперше надрукували на сторінках газети «Boston Morning Post» в Англії. Автором феноменального слова був редактор видання. Він просто скоротив висловлювання «allcorrect» (дослівно — все правильно) до знаменитого «ОК».

«Чому ж не «ОС»?» — запитаєш Ти і будеш абсолютно правий, адже логічно було б написати саме таку абревіатуру. Як відомо, британці дуже люблять перекручувати слова, тож «allcorrect» спочатку стало «allkorrect», а тоді перетворилось в «ОК».

Шаленої популярності слово здобуло за часів президента США Ендрю Джексона. Говорили, що він не вирізнявся особливим інтелектом, тож затверджував усі документи банальним «ОК». Саме з США почалася неймовірна слава цього слова, яка дійшла і до України. А як часто Ти користуєшся словом «ОК»?

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 4

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найпопулярніше слово в світі

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Zayyo-avatar

Настя Гнуча

Все ОК!
03-02-2022
9090-avatar

Настюша Gla Na

приветики
20-02-2016
VIKA-avatar

Вікторія Ошколуп

окей
10-09-2014
Hoho-avatar

Alex Ber

ok!
09-09-2014