Як з’явилися джинси?

Як з’явилися джинси?

Друже, хочеш, я розповім, яка річ неодмінно знайдеться у Твоєму гардеробі? Звичайно ж, це джинси. Вгадав? 20 Травня знамениті джинси святкують свій день народження.

9 974 0

Де ж батьківщина джинсів і кому вперше спало на думку створити такий практичний і зручний одяг? Давай розберемося в цьому разом.

Нині джинсовому одягу більше 200 років. Вперше запатентовані джинси випустив американець Леві Страусс. Сталося це в 1850 році. Пару новомодного дива чоловік продав за 1 долар і 46 центів.

Леві був родом з Баварії і завжди мріяв стати багатим та знаменитим. Батьки Леві хотіли, аби їх син став скрипалем, а він все наполегливіше малював різноманітний одяг. «Який заробіток може бути від гри на скрипці? А штани носить весь світ!» — говорив Леві.

Отож, перші джинси були зроблені з парусини сірого кольору та мали багато кишень. Такий практичний одяг прекрасно підходив робочим. Особливою популярністю джинси користувалися серед золотошукачів, ковбоїв та фермерів.

Днем народження джинсів вважають 20 травня 1873 року, коли фірма Леві отримала унікальне право на випуск джинсів з «заклепками» на кишенях.

Лише через півстоліття, в 1926-му, були виготовлені джинси з блискавкою на ширинці. Жіночі джинси з’явилися лише в 1981 році, стрейчеві — в 1995.

Сьогодні джинси різних моделей і тканин прикрашають гардероб чи не кожної людини в світі. Яскраві кольори та оригінальний пошив у поєднанні зі зручністю та комфортністю роблять джинси незамінною річчю кожної юної модниці або модника.

Ось так із простого робочого одягу джинси перетворилися на справжній бренд.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 974 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як з’явилися джинси?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.