Алло?!

Алло?!

​Друже, чи часто Ти розмовляєш по телефону і як починаєш розмову? Бува, не зі славнозвісного «Алло»? А чи знаєш Ти, хто вигадав таке влучне звертання? Якщо ні, тоді читай і запам’ятовуй.

12 т. 0

15 серпня 1877 року відомий учений Томас Едісон, обговорюючи з президентом Пітсбурзької телеграфної компанії перспективи використання ще зовсім нового винаходу — телефону, запропонував, піднімаючи слухавку, говорити «Hello». У перекладі, як Ти вже здогадався, це означає «Привіт».

Ідея Едісона здобула нечувану популярність, і, досягнувши нашої країни, перетворилася на знамените «Алло!».

Якби не легендарний науковець, людство, можливо, б назавжди втратило таке креативне звертання. Мало хто знає, що спочатку сам винахідник телефонуОлександр Бел запропонував починати розмову з моряцького «Агов!»(«Аhoy»). Цей вигук моряки використовували, коли зустрічали кораблі.

До слова, скажемо, що перший телефон було винайдено в 1876 році. Розмовляти по ньому було просто неможливо — настільки він спотворював звук. Проте це аніскільки не зменшило фурору навколо новинки. Надто після того, як шанований гість Філадельської виставки (а саме там презентували телефон), бразильський король дон Педро ІІ, вперше приклавши до вуха слухавку винаходу Бела, злякано впустив її на землю, вигукнувши: «Боже мій, вона розмовляє!»

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Алло?!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.