Що таке бітбокс?

Що таке бітбокс?

Бітбокс — мистецтво імітації звуків, відтворення ритмів, бітів та різноманітних мелодій за допомогою артикуляційного апарату людини — шалено популярний сьогодні напрямок хіп-хопу.

17 т. 0

Дивовижно, та бітбоксом може займатися хто завгодно і коли заманеться, адже для цього не потрібно купувати дорогезних музичних інструментів і навіть відвідувати музичну школу. Єдиний інструмент — це рот! Ну, хіба що мікрофон не завадить.

Аси цієї справи — це люди-оркестри, які за допомогою губ та язика можуть одночасно співати і відтворювати гру барабанів, музичних тарілок тощо.

Як все починалося

Існує думка, що бітбокс з’явився на вулицях Чикаго та Бронксу під час зародження хіп-хопу. Та насправді корені бітбоксу сягають ще ХІІІ століття. Саме тоді французькі трубадури прогулюючись вузенькими вулицями тодішніх міст співали без супроводу музичних інструментів. Кожен з групи відтворював звук окремого інструменту, створюючи чудові композиції. До ХV століття бітбокс дійшов і до сусідніх країн.

Проте в ХVІ столітті про бітбокс забули. Аж в ХІХ-ХХ століттях біт бокс пережив відродження.

Цікаво, що племена Африки у ХVІІІ столітті використовували щось схоже на бітбокс в ритуальних цілях — для входження в транс.

Сучасний бітбокс

Хто був першим бітбоксером сучасності достеменно невідомо. Проте вперше прославились завдяки бітбоксу хлопці з бруклінської групи TheFatBoys, перемігши в американському конкурсі талантів.

З появою на великій сцені хіп-хопера KillaKella бітбокс отримав статус підвиду музики.

Нині кращими бітбоксерами світу вважають Joseph «Poolpo» (Франція), Beardyman (Великобританія), Roxorloops, (Бельгія) та Rahzel (США).

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Що таке бітбокс?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.