Незвичайний день

Незвичайний день

Привіт! На календарі 20 березня, і це означає, що зовсім скоро красуня-Весна порадує нас прекрасною сонячною погодою і яскравими вогниками квітів на полях та клумбах. Але чим же знаменитий сьогоднішній день?

9 664 0

Виявляється, 20 березня багате на свята і радісні події. Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний день щастя. Свято це, ну, зовсім уже немовля, вперше його вирішили відзначати лише в 2012-му.

Цікаво, що пропозиція святкувати такий незвичайний день надійшла з маленької гірської країни Бутан, розташованої в Азії посеред Гімалаїв. Саме жителів цієї держави вважають найщасливішими на планеті.

А ще 20 березня святкують День Землі. Кажуть, його заснував Джон Мортон, відомий громадський діяч з Америки. У1840-х роках він ініціював масову посадку дерев і чагарників. Так з'явився День дерева як символ дбайливого ставлення до природи, який з часом трансформувався в День Землі.

Але й на цьому свята не закінчуються. Сьогодні ще й Міжнародний день лісу. Щороку його святкують в день осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення (20 березня) в Північній півкулі. У нас сьогоднішній день споконвіків вважався першим днем весни, символом нового життя і відродження.

Дорогий друже! Бажаю Тобі в рівній мірі здоров'я і благополуччя. Будь щасливий і даруй промінчики тепла та гарного настрою оточуючим. Вдалого завершення робочого тижня.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 664 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Незвичайний день

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.