Небезпечна Дорога Короля

Небезпечна Дорога Короля

Пройтися Дорогою Короля — розвага не для слабкодухих. Справжня назва цієї найнебезпечнішої у світі доріжки — Ель Камініто Дель Рей. А розташована вона на висоті більше ста метрів над землею на схилі ущелини Ель Чорро, неподалік від іспанського міста Малаги.

12 т. 0

Дорога Короля — це насправді вузенька стежинка, що в’ється високо в скелях та розсипається просто на очах. Щодня Ель Камініто Дель Рей приваблює десятки любителів пригод та гострих відчуттів.

Пройти Дорогою Короля може кожен, хто досягнув 12-річного віку та кому не відома боязнь висоти (акрофобія).

Ель Камініто Дель Рей побудували ще в далекому 1905 році для робочих, які обслуговували дві зведені у цій місцевості гідроелектростанції. Проте насправді відомою дорога стала тільки в 1921 році, коли її перетнув король Іспанії Альфонс ХІІІ, звідси і назва стежини.

Спочатку ширина дороги сягала один метр, але з часом стежина почала руйнуватися. Нині в деяких місцях дороги просто перехоплює дух — тверда поверхня виступає зі скелі всього на 30 сантиметрів, а іноді дорога взагалі відсутня! Деінде утворилися чималі дірки, від одного вигляду яких мимоволі паморочиться в голові.

В 2000 році знамениту Ель Камініто Дель Рей закрили. Місцева влада вирішила відновити зруйновану дорогу та виділила для її ремонту 8,3 млн дол. Підвищення безпечності дороги, на думку влади, привабить до цієї мальовничої місцевості більше туристів, а не тільки безстрашних відчайдухів. Надійні поручні, освітлення, розширення дороги до двох метрів не допустять навіть найменшого ризику для туристів, у яких раптово запаморочилася голова.

Екстремали, яким вдалося перетнути Дорогу Короля без страхувального спорядження, запевняють, що після подолання дистанції переходиш на зовсім новий рівень світовідчуття і відчуваєш, що не існує жодних проблем та завдань, які не під силу вирішити.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Небезпечна Дорога Короля

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.