Який птах найкрасивіший?

Який птах найкрасивіший?

Птахи — унікальні творіння природи. Станом на 2007 рік на Землі нараховувалось від 9 800 до 10 500 видів птахів. Про надзвичайну різноманітність птахів красномовно говорять їх розміри: від 5 см (колібрі) до 2,75 м (страус).

31 т. 0

Але які ж із них найкрасивіші? Однозначно сказати важко, тож я пропоную Тобі власну версію десяти найкрасивіших птахів світу.

Лорієві папуги

Десяту сходинку нашого рейтингу посідають лорієві папуги — мешканці Австралії, Індонезії, Нової Гвінеї та Філіппін. Пір’я цих дивовижних пташок сяє усіма кольорами веселки. Австралійці розповідають, що кожної весни лорієві папуги з невідомих причин падають на землю, тож людям нічого не лишається, як віднести їх до ветлікарні. Там птахам повертають координацію рухів — годують солодкими фруктами і кашею.

Американська пустельга

Найкрасивіші птахи на Землі

Пташки, що зайняли дев’яту позицію, живуть по всій Західній півкулі нашої планети — від Канади і до Фолклендських островів. Американські пустельги — одні з найменших та найвитонченіших пташок на Землі.

Атлантичний тупик

Найкрасивіші птахи на Землі

Мешкає на східному узбережжі Атлантичного океану. Таку кумедну назву отримав через свою надмірну довірливість. Велика частина атлантичних тупиків винищена людьми. Гніздяться групами на обривистих морських берегах. Восьма сходинка.

Вінценосний журавель

Найкрасивіші птахи на Землі

На сьомому місці — вінценосні журавлі. Ці птахи — справжнісінькі романтики! Залицяючись, вони виконують особливий танець, під час якого підстрибують, плескають крилами, хитають головою та роблять перебіжки.

А хто ж займе шосту позицію? Звичайно ж…

Червоний кардинал

Найкрасивіші птахи на Землі

Ареол поширення червоних кардиналів — східні штати США та південно-східна Канада і Мексика. Самець забарвлений у яскраво малиновий колір, а на голові його немов чорна маска. Самка — сірувато-коричнева з червоним пір’ям на крилах, грудях та чубчику.

Зимородок

Найкрасивіші птахи на Землі

Зимородки люблять самотність, тож їх важко просто так побачити на вулиці, хоч ці птахи доволі розповсюджені. Лапки зимородка настільки маленькі, що не дозволяють йому ходити по землі, тому пташка змушена переміщуватися за допомогою крил навіть на найменші відстані.

Червоний ара

Найкрасивіші птахи на Землі

Червоний ара — на четвертій сходинці. Його називають королем папуг. Та доля цієї пташки далеко не королівська. На червоного ару здавна полювали індіанці. М'ясо використовували в їжу, а яскраве пір'я слугувало окрасою стріл.

А ось і трійка лідерів!

Мандаринка

Найкрасивіші птахи на Землі

Третім місцем може пишатися ще одна прекрасна пташка — мандаринка. Цей вид доволі рідкісний. В Росії, наприклад, полювання на нього заборонене. Пташка може похизуватися швидким і маневреним польотом, мандаринка легко злітає, іноді одразу вгору.
Райська танагра

Найкрасивіші птахи на Землі

Мешкає у східній Колумбії, Бразилії, Французькій Гвіані і Гайані, а також у Болівії. Райська танагра справжня красуня: салатове личко, блакитна грудинка, фіолетове підборіддя гарантують пташці другу сходинку нашого рейтингу!

Павич

Найкрасивіші птахи на Землі

Павич з гордістю очолює десятку найкрасивіших птахів планети! Це єдиний птах, якого зуміла одомашнити людина. Особлива риса самця — величезний хвіст. У багатьох регіонах Індії його вважають священним птахом богині мудростіта бога війни.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Який птах найкрасивіший?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.