Малюємо вовка покроково

Малюємо вовка покроково

Могутній, сміливий, хижий і небезпечний, але такий прекрасний зовні. Одинак у коханні, але вірний друг у зграї. Ці якості притаманні найпрекраснішому з диких тварин — вовку. Його образ часто зустрічається у казках та оповіданнях, мультиках та художніх фільмах, в образотворчому мистецтві та скульптурі. Тож сьогодні ми спробуємо намалювати вовка за допомогою різних технік.

224 т. 0

Кумедний веселун із «Ну, постривай!», злий хижак із «Трьох поросят» або недотепа з народної казки про лисичку-сестричку — в якому б образі не постав перед нами вовк, завдяки яскравим рисам характеру він одразу ж стає об’єктом пильної уваги або й загальним улюбленцем. Навчимося малювати цього красеня?

Віддаєш перевагу відеоінструкціям? Тоді спеціально для Тебе ось цей відеоролик. Навчальне відео розповість, як намалювати вовка, що виє на місяць.

Далі розглянемо інші варіанти того, як можна намалювати вовка.

Як намалювати портрет вовка олівцем крок за кроком

1. Перед початком роботи продумай розташування портрету на папері. Намалюй коло голови трохи вище середини паперу, залишаючи внизу місце для шиї. Коло розділи двома допоміжними лініями: середньою лінією голови та лінією очей. Ці лінії допоможуть Тобі орієнтуватися в подальшому малюванні.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 1

Середня лінія малюнку — це допоміжна лінія, яку використовують всі художники. Вона допомагає легше орієнтуватися на папері, а також робити зображення симетричним та рівним. Тому вона і називається середньою, або центральною.

Важливо! На перших етапах не тисни на олівець сильно, адже всі позначення є допоміжними, і їх потрібно буде витерти вкінці.

2. Переходимо до деталізації силуету голови. Намалюй характерну для вовка форму голови, трохи звужену вгорі. Познач розміщення вух (не деталізуючи). А посередині намалюй видовжену ротову та носову частину грушоподібної форми, як позначено на малюнку. На цьому етапі також промалюй детальніше ніс та рот вовка.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 2

3. Малюємо очі вовка. Розташуй їх над лінією очей на однакових відстанях від центральної лінії. Форма ока вовка схожа на насінину.

Також на цьому етапі деталізуй вуха та познач ріст шерсті на силуеті голови, як показано на малюнку.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 3

4. Голова вовка готова. Сміливо витирай всі допоміжні лінії.

На цьому етапі домалюй шию, вкриту густою шерстю. Легенько познач на шиї та голові ріст волосся. Ці позначки дозволять нам краще орієнтуватись, коли ми почнемо штрихувати вовка.

Домалюй ріст шерсті на вухах і переходь до наступного етапу.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 4

5. Тепер переходимо до тонування зображення простим олівцем. Для початку я заштриховую найтемніші місця та основні частини в портреті вовка, а саме: ніс, ротик та очі. Потім починаю штрихувати голову з вух, на кожному етапі плавно переходячи вниз.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 5

Важливо знати! Штрих потрібно ставити за формою росту волосся, так шерсть вийде реалістичною. Не забувай про те, що шерсть не може бути однотонною. Є місця світліші та темніші. Чергуй їх, як показано на фото, і Твій малюнок стане схожим на справжнього вовка.

6. З кожним етапом рухайся нижче і нижче, заштриховуючи спочатку одну частину голови а потім іншу. Не забувай про ріст волосся та градацію тіней, напівтіней та світла. Додай роботі контрасту: темні місця штрихуй сильніше, світлі — легенько.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 6

7. Вітаю! Малюнок вовка готовий. Впевнений, що у Тебе він вийшов реалістичним і надзвичайно гарним!

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 8

Вчимося малювати вовка на лісовій галявині

1. Спочатку продумай розміщення постаті вовка на папері. Для цього впишемо його в допоміжний прямокутник. Прямокутник дозволить нам краще орієнтуватись на папері й не змістити композицію в непотрібний бік.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 9

Цікаво знати. Щоб визначити, якого розміру має бути прямокутник, познач нижнє та верхнє закінчення вовка, а також бокові закінчення. З’єднавши позначки лініями, отримаєш рамочку, за яку не можна вийти, і яка орієнтуватиме Тебе протягом усього процесу малювання. Спробуй!

Важливо! На перших етапах не тисни сильно на олівець, адже всі позначення є допоміжними, і їх потрібно буде стерти вкінці.

2.Тепер переходимо до власне малюнку. У прямокутнику за допомогою геометричних фігур умовно зобрази тіло вовка. Я обрала овали. Спочатку позначаємо овал голови, потім намічаємо овали на місці майбутніх вух та носа. Так само робимо з тілом та кінцівками. Вкінці овалом познач розміщення хвоста.

Вийшло щось схоже на надувну іграшку, чи не так?

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 10

3. А зараз можемо розпочати детальне малювання тіла і голови вовка. Вимальовуємо спочатку силует голови та шиї: характерні для вовка вуха та витягнуту голову, схожу на голову собаки. На шиї позначаємо ріст шерсті, але поки без деталей.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 11

Тепер переходимо до малювання тіла та кінцівок, передаючи характерну форму, додаючи лініям пластичності. Вкінці домальовуємо хвіст.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 12

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 13

4. Якщо силует вовка готовий, можна деталізувати зображення. Але перш за все зітри всі допоміжні лінії гумкою, аби вони не заважали Тобі малювати далі.

На цьому етапі зображатимемо риси обличчя вовка — намалюємо око, носик і рот. Після цього намалюємо шерсть, яка позначатиме закінчення голови. На цьому етапі деталізуй вуха, домальовуючи пасма шерсті біля них.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 14

5. На шиї домалюй пасма шерсті, які спадають вниз.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 15

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 16

6. А тепер домалюй шерсть на всьому тілі та хвості, як показано на малюнку. І лише трохи шерсті познач на кінцівках.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 17

7. Вовк майже готовий! Залишилось тільки детальніше промалювати лапки, і можна переходити до фону. На задньому плані зобрази гори та ялинки, аби показати, що вовк прогулюється лісовою галявиною.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 18

8. Вітаю! Композиція готова. Залишилось розфарбувати її кольоровими олівцями або фарбами.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 19

Як намалювати силует вовка крок за кроком

Техніка силуету цікава тим, що надзвичайно проста і швидка у виконанні, проте створює неймовірні візуальні ефекти. Зараз ми спробуємо намалювати вовка у графічній техніці «силует».

1. Для початку продумай розміщення силуету на папері — розмісти його трошки вище середини аркуша. Потім легенько овалами познач вуха, голову та шию майбутнього силуету.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 20

Важливо. На перших етапах не тисни на олівець сильно, адже всі позначення є допоміжними, і вкінці їх потрібно буде витерти.

2. На основі отриманої конструкції детальніше промалюй контури тіла вовка. Намалюй характерні вуха, форму голови та шию, як показано на малюнку. Не забудь позначити трохи шерсті на контурах.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 21

3. Силует вже готовий! Тепер можна покрити його чорною тушшю або гуашшю і залишити до повного висихання. Але я вирішила зробити свій малюнок трохи цікавішим, тому розділила отриманий силует на площини різних форм, залишаючи між ними відстань у декілька міліметрів.

Також Ти можеш розділити цей силует на площини різноманітних форм, або ж додати в нього цікаві орнаменти.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 22

4. Отримані площини я зафарбовую чорною тушшю. Відстані між площинами залишаю білими.

Як намалювати вовка крок за кроком, фото 23

Сподіваюся, Тобі сподобалося малювати вовка різними способами. Але якщо Ти віддаєш перевагу відеоінструкціям, наступний ролик — спеціально для Тебе. Навчальне відео розповість, як намалювати вовка, що виє на місяць :

Не бійся фантазувати та використовувати нові техніки. Успіхів у творчості!

Читай також:

Автор уроку: Аліна Монич

Автори відео: Phoenix Animation

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

224 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Малюємо вовка покроково

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.