Котик, Кролик, Зайчик!!

Котик, Кролик, Зайчик!

Ти вже відчуваєш наближення свята? Скрізь метушня, заклопотані дорослі, діти в очікуванні дива. І легенький, пухнастий, м’який сніжок, що тихо кружляє в повітрі, нагадуючи нам про господаря прийдешнього року.

15 т. 0

Китайці переконані, що ним буде Котик, японці ж стверджують – Кролик. Поживемо побачимо.

Головне, що вони обидва символізують тепло, домашній затишок, спокій, захист від усього злого.

Не забудь на початку року одразу ж задобрити чи то Кота, чи то Кролика. Неважливо. А для цього треба покласти під ялинку кілька морквинок для Кролика, опівночі помяукати разом з Котиком, одягтися у відповідні кольори, приготувати необхідні страви і, звичайно ж, прикрасити будинок, символікою цих тваринок.

Розпочнемо зі святкового столу. Цього року його не можна уявити без яблук і … проса. Саме так! І взагалі, має бути якомога більше овочів і зелені. Якщо ж на столі буде м’ясо кроля чи зайця, думаю, що господарі року серйозно на Тебе образяться.

У попередніх розділах ми вже говорили про те, як прикрасити свою оселю. Але є ще одна, як на мене, найважливіша прикраса, без якої свято не можна уявити. Це фігурка із символом прийдешнього року. Також не завадило б прикрасити будинок металевими виробами: вазами, підсвічниками.

Святковий одяг теж повинен відповідати кольорам символів року: білий, сірий, жовтий, срібний, блакитний, коричневий, бежевий, оранжевий. А ще краще підготувати маскарадний костюм кролика або котика.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Котик, Кролик, Зайчик!!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.